מכבי נתניה

גירסה מלאה: לו הייתי אלי שגב יאבדה בדה בדאם
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
איזה שחקנים נמצאים בלי קבוצה רק מאלו שבחוץ אפשר לרוץ לאליפות כמ6בן אם הם מתפשרים בכסף חובה אבל חובה אבל אני גם יודע שברגע שחתמת על חוזה אז זהו שחקן יכול לבקש פיצוי חבל שמיהרנו בהחתמת שחקנים שימו לב :::::

דודו ביטון בלי קבוצה כרטיס אצל סטנדאר ליאז' הוא לא משחק שם והם לא רוצים אותו בן 26
אבירם ברוכיאן בלי קבוצה בן 29 איזה קשר מחונן
לירוי צעירי בלי קבוצה בן 25
אביחי ידין בלי קבוצה שחקן מעולה בקישור הנסוג כמוהו משה אוחיון
תומר סוויסה חלוץ

אם רק היה אפשר להביא את דודו ביטון הייתי שמח עד הגג מרים וולה למוטלה שפיגלר למצוא ספונסר שייקח עליו את הכרטיס והשכר של דודו ביטון
http://sports.walla.co.il/?w=/157/2774696

והנה הכתבה עם כל השמות ...
משה - זה הרגע לשבור את קופת החזרזיר מעל המיטה !
אם היו קצת פחות רודפי בצע ויותר משחקים בשביל הנשמה ואהבת המשחק לרובם כבר היתה קבוצה שישבו ביציע אין לי בעיה עם זה.
שבוע לפני פתיחת הליגה וכולם יורידו במחיר
אולי יורידו במחיר .. אבל לכמה קבוצות ישאר כסף לשלם להם ..? ב״ש קש מכבי תא אולי ביתר. כל האחרות יושבות כנראה על השקל האחרון.
במקרה של דודו ביטון הבעיה היא סטנדאר שלא מוכנה למכור בזול או השאלה בזול השכר שלו מובטח בנתניה הוא היה מתפשר על השכר הבעיה זה הכרטיס

יאללה איך הוא מתאים לנו מספר 9 קלאסי
קצת מזוית אחרת אורי משיח.
ל הספורט שלנו מושחת ונגוע. יושב לו מאמן ענק , מפרשן בשני ערוצים מתחרים במקביל, עוקץ שנה שלמה את המאמן הקודם, בצדק או לא בצדק, שומר על יחסים עם הנהלת המועדון שמסוכסכת עם המאמן, ופתאום מקבל תפקיד מקצועי. הקשר בין ספורט נקי ותקשורת נקייה לא קיים. בואו נסתכל על הכדורגל, יושב לו שחקן עבר עם פה גדול, שוחט את כל העולם בביקורת, מסביר מה זה אירופה, והופ איך שמתפנה תפקיד קופץ על המציאה, ועכשיו הכל מותר הכל כשר, ככה הספורט שלנו נראה רבותי. עקום בכל ענף, מלא פוליטיקה, ללא חוקים ורקוב. מה לתפקיד חשוב כמו יו''ר ההתאחדות לכדורגל לפוליטיקאי שלא שיחק את המשחק? בג'ודו מאבקי כח, בהתעמלות מלחמות עולם, די זה לא נגמר. אנחנו עולם שלישי. איכסה.
אבל זה ככה בכל העולם בכל תחום יו"ר הנבחרת היו צריכים להיות שפיגלר או שפיגל כמו שהיו בקנבאואר בגרמניה ופלטיני בצרפת כל שאר העולם מושחת
לא סתם הם ללא קבוצה...
מה הכוונה לא סתם הם ללא קבוצה ?
עמודים: 1 2
Reference URL's