מכבי נתניה

גירסה מלאה: מישהו יודע על. תוצאות הMRI
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
??????
בטוח שפשחצקי-חצי-אדם-חצי-אל יודע
תוצאות של בדיקות MRI לוקחות כמה ימים.
אם לרופא הקבוצה יש קומבינות במכון/בית החולים בו נערכה הבדיקה זה יכול להיות היום או מחר.
אני מתפלא שהסטודנט לפסיכולוגיה שיודע הכל לא יודע את זה.
מי אמר לך שאני לא יודע ? אתה כמה דברים אני יודע שאני לא חולק עם הפורום ?
(11-Aug-2014 17:15)טל.מ כתב: [ -> ]מי אמר לך שאני לא יודע ? אתה כמה דברים אני יודע שאני לא חולק עם הפורום ?

אין בהם כל תועלת, אז עדיף שלא נדע.
מה שתגיד נשמה.
אלי שגב אמר בלאו הכי שדודו ישאר ויטפלו בברך שלו אבל נקווה שאין לו כלום וזה רק דלקת של מאמץ במשקל עודף
אני חייב לציין שמה שאתה אומר יוצר תחושה כאילו הוא בא עם 30 קג עודף. אני משוכנע 2-3 קג נוספים לא גורמים לדלקת בברך בשום עומס.
תתפלא טל.מ כל 100 גרם מיותרים מוסיפים לחץ על הפרקים הראשונות להיפגע הן הברכיים לאחר מכן הגב ולאחר מכן הקרסוליים בזמן האחרון יש יותר ויותר שנפגעים גם באגן !!!

בהתחלה הסחוס נחלץ וזה רק 100 גרם ואז עוד ועוד ועוד זאת הסיבה מספר 1 של שחיקת סחוס ודלקות בברכיים - עודף משקל ! לפעמים הברך מושכת מים אליה על מנת לסגור את תנועת הברך ולתת לה מנוחה !!

שוב תלוי בגיל תלוי בעודף המשקל אם אצל דודו סראנסה זה ככה בכל עונה אז המצב שלו בכל עונה מחמיר הוא חייב לרדת במשקל אין לי מושג כמה אבל נראה לי יותר מ 3 ק"ג משהו שמתקרב ל 10 ק"ג לפי המתואר !!

ואולי בכלל יש לו קרע במיניסקוס או משהו אחר לגמרי בעוד כמה זמן נדע מה האמת עם הברך שלו
(11-Aug-2014 22:51)זאב רווח כתב: [ -> ]תתפלא טל.מ כל 100 גרם מיותרים מוסיפים לחץ על הפרקים הראשונות להיפגע הן הברכיים לאחר מכן הגב ולאחר מכן הקרסוליים בזמן האחרון יש יותר ויותר שנפגעים גם באגן !!!

בהתחלה הסחוס נחלץ וזה רק 100 גרם ואז עוד ועוד ועוד זאת הסיבה מספר 1 של שחיקת סחוס ודלקות בברכיים - עודף משקל ! לפעמים הברך מושכת מים אליה על מנת לסגור את תנועת הברך ולתת לה מנוחה !!

שוב תלוי בגיל תלוי בעודף המשקל אם אצל דודו סראנסה זה ככה בכל עונה אז המצב שלו בכל עונה מחמיר הוא חייב לרדת במשקל אין לי מושג כמה אבל נראה לי יותר מ 3 ק"ג משהו שמתקרב ל 10 ק"ג לפי המתואר !!

ואולי בכלל יש לו קרע במיניסקוס או משהו אחר לגמרי בעוד כמה זמן נדע מה האמת עם הברך שלו
רווח שאפו אם כל התגובות שלך היו ברמה הזאת...
עמודים: 1 2
Reference URL's