מכבי נתניה

גירסה מלאה: יוסי מזרחי מודאג?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
מה שתגיד גיבור שלי.
טל.מ אם אחרי 10 מחזורים הקבוצה תיראה אותו הדבר גם אני אומר קבוצה חרא בנתיים היו כמה משחקי אימון ניצחנו את נצרת עילית 3-1 ומכבי חיפה 5-0 יחי ההבדל הקטן גם שם עם שחקנים מאוד מאוד יקרים המאמן זועם וזה טוב ולגטימי !!!!

בנתיים הליגה לא התחילה אני מקווה רק לראות דברים טובים כבר במחזור הראשון נגד הפועל תל אביב בבלומפילד זה משחק שאם ננצח בו יש אפשרות לעשות דברים גדולים לאחר מכן , אל תהיה שלילי , גם כשמכינים עוגה עד שאתה לא מסיים לאפות אותה ולתסף אותה היא עדיין לא עוגה אלא סתם ביצים מוקצפות !!!
למה זה יוצא מחדר הלבשה?
שיחה כזאת אמורה להשאר בין המאמן לשחקנים,אני מקווה שיוסי מזרחי יהיה מסוגל לעשות שינוי בקבוצה , בתקציב הקיים היינו צריכים להראות אחרת.
אני מקווה שניצחון בהתחלת העונה יעשה שינוי.
לא שלילי בכלל, פשוט מסתכל על סגל השחקנים מנסה להיות מציאותי ורומז לכולם להוריד ציפיות. זו דעתי על כל פנים. אם הסגל ישתנה ויתווסף חלוץ רציני ועוד קשר שיודע את העבודה מין הסתם אחשוב אחרת.
(12-Aug-2014 16:09)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(12-Aug-2014 16:01)טל.מ כתב: [ -> ]עזוב אתה תת רמה של בנאדם. אין לי בעיה להמשיך איתך כל היום וגם להביא לך כאפה בסופו, אבל באמת - אתה הורס פה את הפורום עם הפה המלוכלך.

בוא נקבע בכל מקום ובכל שעה ונראה מי ייתן למי "כאפה".

תקבעו היום במגרש תלכו מכות ונבוא לעודד.
תהיו גברים ותלכו מכות על באמת.. ואז סוף סוף יפסקו המריבות האלה
נו גם אני מסכים וגם פיליפצ'וק מסכים שצריך עוד חלוץ מספר 9 חבל שלא קראת את העץ שלו על אור ברוך אבל כנראה שזהו התקציב בנתיים אין מה לעשות נקווה שעידן שריקי יתעלה ואור ברוך יחזור לכושר משחק טוב בנתיים
גם אם יחתימו עכשיו את אביחי ידין, אלרואי כהן, דודו ביטון ואת שיר אלמליח בפוזה מגרה ביציע, הדפקט הזה ימצא סיבה להתלונן ולרטון.
בוא נראה ...
אביחי ידין - מיותר
אלרואי כהן - עוד יותר מיותר
דודו ביטון - שווה.
שיר אלמליח - שווה.
(12-Aug-2014 17:04)טל.מ כתב: [ -> ]בוא נראה ...
אביחי ידין - מיותר
דודו ביטון - שווה.
שיר אלמליח - שווה.

לגבי שיר אלמליח שווה +
(12-Aug-2014 17:04)טל.מ כתב: [ -> ]בוא נראה ...
אביחי ידין - מיותר
דודו ביטון - שווה.
שיר אלמליח - שווה.

אלרואי כהן ושיר אלמליח זה 1+1 אתה מבין עד כמה אתה סתום?
עמודים: 1 2 3
Reference URL's