מכבי נתניה

גירסה מלאה: ושוב פעם אלי שגב יוצא ענק
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
זה כמה פעמים כבר גמרתי את ההלל על הבעלים אלי שגב אבל הפעם מעבר לתשבחות בעקבות הרצון להשאיר את עמית בן שושן ( אישית הייתי מעדיף את תומר סוויסה או חן עזריאל ) ואת דודו סראנסה ועכשיו גם את עומר פרץ ! פשוט כל הכבוד לך בעלים יקר !

וכל זאת בעקבות ההברזה של 2 השותפים באוויר שלא מוכנים להשקיע ככה שהכל נפל עליו .

ועל כל זה תוסיפו את החוזים של שליו מנשה שמישהו בנתניה כשהוחתם התבלבל וחשב ששליו בן 18 וגם את בן מלכה .... גם את החוזים האלו שגב מחוייב לשלם .

אני בתקווה גדולה שיגיע עוד משקיע מהלב כמוהו על מנת שאלי שגב לא יקרוס ברצון לתרומה , וישקיע חצי מהסכומים שאלי שגב משקיע ואז תהיה לנו קבוצה בריאה ומוצלחת המון שקט למאמנים והמון שקט ורצון אצל השחקנים .

אם מוטל'ה שפיגלר חפץ ביקרתה ועתידה של מכבי נתניה הוא צריך להירתם אחרי הקיצוץ בשכר לא רק של השחקנים וההנהלה ועובדי המועדון , אלא גם לחפש עוד משקיע כמו אלי שגב שיהוו שותפים בקבוצה !!
רגע רגע ... אל תקפוץ מאושר. זה כולה פשחצקי-חצי-איש-חצי-אל כתב.. כלום מזה עוד לא קרה.
יש כל כך הרבה שחקנים שיכולים להחתך ולהביא במקומם שחקנים טובים יותר. עמית בן שושן חייב להשאר עומר פרץ לא חובה ודודו רק הזמן יגיד.
יצחק את מי להביא שאתה אומר שחקנחם טובים יותר ?
ומי שלח אותך הפעם לכתוב את דברי הרהב והברכה?
אי אפשר לחתוך . לך תמצא להם קבוצה. אורי שיטרית פתח מכולת או השד יודע מה ונתניה משלמת לו... בא ליום רץ חצי שעה ומקבל משכורת.
אריאל אתה אידיוט חסר תקנה אין לי מושג ממה אתה נהנה יותר ל"חפש" אנשים או לדבר על כדורגל !!!די כבר נמאסת חפש לך חיים !!

אם הוא מקבל כסף עדיף שיוסי מזרחי יכניס אותו לסגל שיתאמן עם הקבוצה כנ"ל לגבי האחרים !!!
(11-Aug-2014 14:36)זאב רווח כתב: [ -> ]אריאל אתה אידיוט חסר תקנה אין לי מושג ממה אתה נהנה יותר ל"חפש" אנשים או לדבר על כדורגל !!!די כבר נמאסת חפש לך חיים !!

אם הוא מקבל כסף עדיף שיוסי מזרחי יכניס אותו לסגל שיתאמן עם הקבוצה כנ"ל לגבי האחרים !!!

מקצועית הוא לא בונה עליו כמו שלא בנה עליו בעונה שעברה לכן אין סיבה שיכנס לסגל
(11-Aug-2014 14:36)זאב רווח כתב: [ -> ]אריאל אתה אידיוט חסר תקנה אין לי מושג ממה אתה נהנה יותר ל"חפש" אנשים או לדבר על כדורגל !!!די כבר נמאסת חפש לך חיים !!

אתה לא "אנשים" ואתה לא אמיתי ומגעיל בעיני שמתחזה עם אג'נדה מציג עצמו כאוהד מהשורה, עלק ארגנטינאי שקונה פעם ראשונה מנוי אבל הולך לראות משחקי אימון ומודה ש"ביקשו ממנו" לכתוב באתר.

הכתיבה שלך לטובת הבעלים הוא כלכך תת רמה שקשה לי להאמין שמשם באה הבקשה...
זיו אם הוא כבר מקבל שכר מה מפריע עוד שחקן בסגל ? גם אם הוא לא בונה עליו אפשר לקחת כשחקן אימון משלים או כגלגל רזרבי אם שחקן נפצע או ספסל מתקצר בגלל הרחקות וכו'
עמודים: 1 2
Reference URL's