מכבי נתניה

גירסה מלאה: דיא סבע.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
יוסי מזרחי חייב להרכיב את סבע מתחת לחלוץ ולא בקו, סבע מהיר ואם בעיטה טובה והוא האופציה הכי טובה ליד ערן לוי וקיודה,קשה מאוד לעצור אותו שהוא רץ לכוון השער.
צודק.
איך זה יכול להיות שאוהדים מבינים יותר טוב מהמאמן? למה המאמן לא יכול לחשוב על זה לבד??
(10-Aug-2014 23:31)ORENARIEL כתב: [ -> ]צודק.
איך זה יכול להיות שאוהדים מבינים יותר טוב מהמאמן? למה המאמן לא יכול לחשוב על זה לבד??

אוהדים מבינים יותר טוב מהמאמנים.
הפרשנים מבינים יותר טוב מהאוהדים.
האזרחים מבינים יותר טוב משר ביטחון.
ג'ובניקים פותחי ממטרות מבינים יותר טוב מהרמטכ"ל בתורת הלחימה.
טל מ. מבין יותר טוב מכולם.
אז מי אמר שאנחנו חיים בעולם מורכב?!
דרך אגב שאול למיטב ידיעתי הלא מקצועית, ניצול מהירות של שחקן, אפקטיבי יותר לאורך הקו היכן שלרוב יש שטחים יותר פתוחים. באמצע המגרש יש יותר פלונטר משטח לרוץ.
(10-Aug-2014 22:40)Shaul כתב: [ -> ]יוסי מזרחי חייב להרכיב את סבע מתחת לחלוץ ולא בקו, סבע מהיר ואם בעיטה טובה והוא האופציה הכי טובה ליד ערן לוי וקיודה,קשה מאוד לעצור אותו שהוא רץ לכוון השער.

כמה שערים הבקיע סבע בעונה שעברה אתה יודע להגיד לי?
לאט משה לאט. אני כבר התרגלתי. מה שאול אשם ??
דרך אגב חוסמי דופמין יעשו את העבודה. יש מצב שגם מריחואנה רפואית תקל על הסימפטומים .
(10-Aug-2014 23:43)טל.מ כתב: [ -> ]לאט משה לאט. אני כבר התרגלתי. מה שאול אשם ??
דרך אגב חוסמי דופמין יעשו את העבודה. יש מצב שגם מריחואנה רפואית תקל על הסימפטומים .

ההורים שלך אשמים בנוכחות שלך בעולם.
אתה סימפטומטי כרגע ..
הצעה לשאול ולאורןאריאל

רוצים להחליף את מזרחי בחינם? זה יקל על תקציב המועדון, כי די ברור שמזרחי מיותר.

אני מוכן לעזור לכם בראיונות סוף משחק, אני ארכז את כל הקלישאות, תלמדו אותן בע"פ ואני אעמוד מאחורי הצלם ואגיד לכם באיזו קלישאה להשתמש

לדוגמא, אם נוביל ואחכ נסתגר ונחטוף שנים, אני אסמן לכם באצבעות את הספרה 3 ואתם תגידו " לא נתתי הנחיה לרדת לאחור, השחקנים לא שמרו על העמדות וזאת בעיה של קבוצה חדשה ונאיבית שחוטפת צמד בדקות הסיום"

וכן הלאה
(11-Aug-2014 10:23)אריאל כתב: [ -> ]הצעה לשאול ולאורןאריאל

רוצים להחליף את מזרחי בחינם? זה יקל על תקציב המועדון, כי די ברור שמזרחי מיותר.

אני מוכן לעזור לכם בראיונות סוף משחק, אני ארכז את כל הקלישאות, תלמדו אותן בע"פ ואני אעמוד מאחורי הצלם ואגיד לכם באיזו קלישאה להשתמש

לדוגמא, אם נוביל ואחכ נסתגר ונחטוף שנים, אני אסמן לכם באצבעות את הספרה 3 ואתם תגידו " לא נתתי הנחיה לרדת לאחור, השחקנים לא שמרו על העמדות וזאת בעיה של קבוצה חדשה ונאיבית שחוטפת צמד בדקות הסיום"

וכן הלאה

אני הייתי משדרג את הצוות המקצועי הזה גם ב"סטודנט לפסיכולוגיה".
עמודים: 1 2
Reference URL's