מכבי נתניה

גירסה מלאה: טור של משה פרימו בדף הפייסבוק מהיום
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
לדעתי זו המחלה שאתה סובל ממנה:

תסמונת טורט (Tourette syndrome) היא מחלה נוירולוגית פסיכיאטרית, המתבטאת בתנועות בלתי רצוניות ("טיקים") והתבטאויות מילוליות בלתי נשלטות. תסמונת טורט היא אחת הסיבות הנפוצות ביותר לטיקים כאלו.

דילגתי קצת לסימפטום שמאפיין אותך-
...טיקים קוליים יכולים להיות קולות בלתי ברורים, או קללות ודיבור גס בלתי מתאים לסיטואציה (סימפטום שכיח למדי, המופיע אצל כמחצית מחולי טורט). הטיקים הקולים יכולים להתבטא גם כחזרה על מילים (אקולליה).

אם תרצה אני אברר לך אם יש טיפול.
(10-Aug-2014 23:08)טל.מ כתב: [ -> ]לדעתי זו המחלה שאתה סובל ממנה:

תסמונת טורט (Tourette syndrome) היא מחלה נוירולוגית פסיכיאטרית, המתבטאת בתנועות בלתי רצוניות ("טיקים") והתבטאויות מילוליות בלתי נשלטות. תסמונת טורט היא אחת הסיבות הנפוצות ביותר לטיקים כאלו.

דילגתי קצת לסימפטום שמאפיין אותך-
...טיקים קוליים יכולים להיות קולות בלתי ברורים, או קללות ודיבור גס בלתי מתאים לסיטואציה (סימפטום שכיח למדי, המופיע אצל כמחצית מחולי טורט). הטיקים הקולים יכולים להתבטא גם כחזרה על מילים (אקולליה).

אם תרצה אני אברר לך אם יש טיפול.

את המגרעות שלי אני יודע תאמין לי.
אתה לעומת זאת סובל מחוסר מודעות קשה שמונעת טיפול פסיכולוגי מידי .
תגיד לאשתך אתה מפרגן לפעמים או שהסימפטום לראות את הכל שחור הוא נקודתית לקבוצת הכדורגל "האהודה" עלייך?
שחור זה השחור החדש.
(10-Aug-2014 23:22)טל.מ כתב: [ -> ]שחור זה השחור החדש.

הטימטום החדש במקרה שלך.
לא נותר לי או לנו אלא להכיל את המחלה שלך ולחבק אותך בחום. תומר תדליק לנו סיגריה ?
(10-Aug-2014 23:24)טל.מ כתב: [ -> ]לא נותר לי או לנו אלא להכיל את המחלה שלך ולחבק אותך בחום. תומר תדליק לנו סיגריה ?

אמרתי לך, קוצר הרוח שלי למטומטמים ודבילים זאת בעיה ידועה.
חוסר המודעות שלך לראיית החיים העקומה שלך היא בעיה הרבה יותר חמורה וגם סיגריה לא תעזור פה.
אתה צריך פסיכולוג חבוב.
מה שתגיד.
וואלה, בימים הכי טובים שלי ושל טל לא זוכר כזה דיאלוג מעניין....
את האמת, נהנה מכל רגע.
ושוב, אם ננער את כל שמות התואר שרצים פה העצבים של דיקטטורה מובנים לי.
באמת שלפעמים זה יוצא כבר מכל החורים.
מה שבטוח הליגה חייבת להתחיל,אחרת,הפורום הזה יתדרדר למקומות חשוכים יותר מאשר היה עם לואיס מריןןןןןןןןןן.....
די די תפסיק .. העצבים לא מובנים. זו בעיה נוירולוגית של שחרור יתר של דופמין. איך אתה יכול להזדהות עם משהו שאתה לא חווה ? אם לא הייתי לומד 3 שנים פסיכולוגיה לפני איזה מאתיים שנה גם אני לא הייתי עולה על זה ..
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's