מכבי נתניה

גירסה מלאה: ניקרא לילד בשמו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
למכבי נתניה יש בעלים,האחריות על כתפיו לטוב ולרע,הוכרזו הכרזות לא הוכרזו,כן פשכצקי לא פשכצקי כן תקציב של 26/23/19 מיליון לא תקציב,הקבוצה עברה בבקרה,השחקנים נבחרו ע"י הצוות המקצועי בלבד,השחקנים שקיבלו בירושה ולא התאימו להם עזבו את המועדון והכדור במגרש המקצועי.
מרגע הזה ישחקו הנערים לפניינו,ישחקו טוב ונכון הצוות המקצועי עשה עבודה טובה,לא ישחקו טוב/לא ישחקו נכון/יהיו חסרי כושר גופני,הצוות המקצועי לא עומד בציפיות הבעלים ובעיקר האוהדים.

בהצלחה!
אני חותם שזה לא הסגל הסופי.
לא כל מה שרשמת מדויק .
נתניה נאלצת להשאר עם החוזים של מנשה ושיטרית שאת שניהם לא רצתה. הצוות המקצועי איבד שניים משחקני המפתח עליהם בנה, ולמעשה נאלץ כרגע לאלתר. הקבוצה חסרה חלוץ 9 ולמעשה ללא קאיודה אין לנו התקפה. שריקי כבר רחוק משיאו וערן לוי ירד במספרים שלו.
לא יודע להכנס לשיקולים של מזרחי אבל אני לא רואה שום שידרוג משמעותי משנה שעברה. פה תיקון שם תיקון. זו לא קבוצה שתבקיע יותר משער למשחק.
(08-Aug-2014 13:55)טל.מ כתב: [ -> ]לא כל מה שרשמת מדויק .
נתניה נאלצת להשאר עם החוזים של מנשה ושיטרית שאת שניהם לא רצתה. הצוות המקצועי איבד שניים משחקני המפתח עליהם בנה, ולמעשה נאלץ כרגע לאלתר. הקבוצה חסרה חלוץ 9 ולמעשה ללא קאיודה אין לנו התקפה. שריקי כבר רחוק משיאו וערן לוי ירד במספרים שלו.
לא יודע להכנס לשיקולים של מזרחי אבל אני לא רואה שום שידרוג משמעותי משנה שעברה. פה תיקון שם תיקון. זו לא קבוצה שתבקיע יותר משער למשחק.

עד כאן קישקושים ועכשיו לעובדות:
דודו סארנסה לא הרשים פה בלשון המעטה מאז שהגיע אבל בשבילך הוא שחקן מפתח שעליו בנו, מאמן יכול לשנות את דעתו אתה יודע?!
טרחת לציין השכם וערב שלא ברור מדוע מביאים את בן שושן כי לא מדובר בשידרוג לשריקי ועשיו את טוען שהוא היה שחקן מפתח.
ערן לוי לא שיחק משחק רישמי אחד עד כה ואתה קובע שהוא "ירד במספרים".
לקבוצה יש מקום לעוד שני זרים אז אם תהיה סבלני (קשה לך אני יודע) אולי תחסוך מאיתנו את הקישקושים שלך.

שניהם לא הרשימו בלשון המעטה,בשניהם פיספס הצוות המקצועי(ואני עדין) ולכן הוא קיבל את השוער שרצה ואת המגינים שביקש ואת הבלמים ואת הקשרים ואת החלוצים,היה להם את כל הזמן שבעולם ממרץ ואלו השחקנים שנבחרו.
מנשה ושטרית לא רלוונטים למאמן ולא בסגל.
(08-Aug-2014 14:00)פיליפצוק כתב: [ -> ]

עד כאן קישקושים ועכשיו לעובדות:
דודו סארנסה לא הרשים פה בלשון המעטה מאז שהגיע אבל בשבילך הוא שחקן מפתח שעליו בנו, מאמן יכול לשנות את דעתו אתה יודע?!
טרחת לציין השכם וערב שלא ברור מדוע מביאים את בן שושן כי לא מדובר בשידרוג לשריקי ועשיו את טוען שהוא היה שחקן מפתח.
ערן לוי לא שיחק משחק רישמי אחד עד כה ואתה קובע שהוא "ירד במספרים".
לקבוצה יש מקום לעוד שני זרים אז אם תהיה סבלני (קשה לך אני יודע) אולי תחסוך מאיתנו את הקישקושים שלך.

בתור קשקשן שכל מה שאמר בחודש האחרון יצא בדיוק להיפך הייתי מציע שתסתום את הפה קצת כי אתה לא מצטיין בחשיבה, ואתה פולט שטויות בקצב.

זה שאני לא אוהב את בן שושן לא אומר שמזרחי חושב ככה נכון ?!
זה שלקבוצה יש מקום לעוד שני זרים לא אומר שיש כסף בשביל זה נכון ?!

לגבי סארנסה אני מתחיל להבין שהבעיה איתו היא כלכלית. הבנת ?!
אני לא משוכנע אבל בכל זאת סתום כבר.

(08-Aug-2014 14:10)אייל ס כתב: [ -> ]

שניהם לא הרשימו בלשון המעטה,בשניהם פיספס הצוות המקצועי(ואני עדין) ולכן הוא קיבל את השוער שרצה ואת המגינים שביקש ואת הבלמים ואת הקשרים ואת החלוצים,היה להם את כל הזמן שבעולם ממרץ ואלו השחקנים שנבחרו.
מנשה ושטרית לא רלוונטים למאמן ולא בסגל.

נכון לא רלוונטיים אבל יושבים על התקציב. מנשה ושיטרית ביחד זה כנראה (פלוס מינוס) בן שושן אחד.
נושא התקציב גדול אלינו כאוהדים,נזרקים לחלל האוויר מספרים שלא ברורים ולכן סכום התקציב פחות חשוב,מה שחשוב מה עשו בכסף ומי שעשה זה מזרחי ועליו האחריות למקסם הישגים בהשקעה שהושקעה.
מה קרה שכחת לציין את האובדן של טופי?

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
(08-Aug-2014 15:07)eliahu כתב: [ -> ]מה קרה שכחת לציין את האובדן של טופי?

אליהו אני מבין שההבנה שלך בכדורגל לוקה בחסר , זה בסדר. אל תגרר למקומות נמוכים.
אתה קשקשן בלתי נלאה.
ומבין לא נכון.
קרא במסכת אבות ותלמד דרך ארץ.
"לא מצאתי לגוף טוב מהשתיקה"

עמודים: 1 2
Reference URL's