מכבי נתניה

גירסה מלאה: כושר גופני
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
בישראל היום מדווח שהשחקנים נגד אימוני הכושר האינטנסביים שמאמן הכושר מעביר אותם...מנגד הם אומרים שהם חוששים שלא יוכלו לסיים 90 דקות בקצב משחק....אולי בגלל זה אתם עוברים אימונים מפרכים?לך תבין מח של שחקן כדורגל...
אני לא מומחה גדול אבל שחקנים לא אוהבים אימונים בלי כדור ונראה לי שזו הכוונה ...
מאז שאורי הראל עזב נראה כי הכושר הגופני לא בשיאו...
אתה רוצה לראות שיא כבר בתחילת העונה?
(07-Aug-2014 10:47)משה.ד כתב: [ -> ]אתה רוצה לראות שיא כבר בתחילת העונה?

משה,שיא הכושר הגופני הוא בהתחלה..במהלך העונה לא משפרים,מקסימום משמרים.
במידה והבסיס שבועיים/שלשה לפני תחילת העונה הסדירה לא מספיק/מספק,טוב מזה לא יהיה לנו בהמשך.
(07-Aug-2014 10:58)אייל ס כתב: [ -> ]

במידה והבסיס שבועיים/שלשה לפני תחילת העונה הסדירה לא מספיק/מספק,טוב מזה לא יהיה לנו בהמשך.

להזכירך בעונת מתיאוס הקבוצות נגדנו היו מסיימות אוויר בדקה 70 ....לא נפלתי ממאמן הכושר הזה גם שנה קודמת...
בכדורגל הישראלי,כמו בצבא וכמו בפוליטיקה,לעיתים גם בביזנס,כשבוחרים במאמן מקבלים בעיסקת חבילה את עוזרו ואת מאמן הכושר שנוח לו לעבוד איתו ובדרך כלל את מאמן השוערים,בעבר אורי הראל היה אוטוריטה בנתניה וכל מאמן שהגיע ידע שזו התניה,מהיום שעטר לקח איתו את אורי לחיפה התחליפים שהגיעו לא מביאים את הקבוצה לתוצאות דומות.
לא מדובר רק בכושר,מדובר בהכנה נכונה שמונעת פציעות,מדובר בשיפור מהירות ויציאה מהמקום ושמירת אנרגיות במהלך המשחק.
חלק גדול מהצלחת עטר בנתניה,היה אורי הראל.
(07-Aug-2014 11:08)davidb7 כתב: [ -> ]
(07-Aug-2014 10:58)אייל ס כתב: [ -> ]

להזכירך בעונת מתיאוס הקבוצות נגדנו היו מסיימות אוויר בדקה 70 ....לא נפלתי ממאמן הכושר הזה גם שנה קודמת...

העיקר שאתה מרוצה ממזרחי .. מה זה כבר כושר גופני בימינו ..

אורי הראל לא עזב בסוף עונה שעברה אלא לפני שנתיים...
(07-Aug-2014 11:37)אלון כתב: [ -> ]

אורי הראל לא עזב בסוף עונה שעברה אלא לפני שנתיים...

לא היה אחראי על פתיחת 3 העונות האחרונות,עונות שבהם ההכנה היתה חלשה בסדרי גודל וכמות הפציעות גדלה משמעותית.
כאחד שלמרות גילו המתקדם עוסק בספורט על בסיס יומי,יש לי בעיה לראות מהיציע את מה שלא כולם רואים ובעיקר לקרוא משפטים כמו "אתה רוצה להחליף את המאמן"?
לא,אני לא רוצה/אני לא מבין/אני לא יכול/אני לא מתיימר
כן,אני לא מסוגל להבין איך אנשים שעוסקים בספורט לא ניראים ולא מתנהגים כמו ספורטאים,כפי שאני לא מבין איך קצינים בכירים בצבא ניראים כמו נהגי משאיות.
עמודים: 1 2
Reference URL's