מכבי נתניה

גירסה מלאה: עדיין לא מוכנים לליגת העל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
ראיתי את נתניה היום באימון נגד הפועל פ"ת , בגדול אנחנו עדיין לא מוכנים לליגת העל .
ההגנה דווקא בסדר ואני מדבר על הבלמים ועל שמעון הרוש , לצערי עמרי קנדה צל של עצמו . כחלון יותר טוב בהגנה .
הקישור מבורדק הולך דרך האמצע כל הזמן אבל יש בו גם נקודות אור קטנות כמו דיע סבע וערן לוי במחצית הראשונה ורול במחצית השניה .
בהתקפה יש לנו בעיה קשה עמית בן שושן חושך , קיודה מפוזר ולא יודע לחפש שטחים מתים , אור ברוך בעל חוש התמצאות אבל יכולת סיום ??? רק אברג'יל ועידן שריקי היו חדים ואנרגטיים זה במחצית ראשונה ואברג'יל כמחליף ..

לגבי הזרים : מאוכזב מאוד גם מהבלם גם מהקשר הנסוג וגם מקיודה , דודו סראנסה אם ככה הוא משחק אז יאללה הביתה חבל על הכסף אם זה רק בגלל פציעה והוא הרבה יותר טוב אז להשאיר .
זרים צריכים להיות הרבה יותר בולטים מקבוצתם וזה מאכזב .
הקצב של שחקני נתניה במחצית הראשונה היה פשוט חרדה , אני עם הכרס הגדולה שלי משחק יותר קצבי ... זה מראה על חוסר חשק על אדישות כאילו שזה עונש שהם משחקים כדורגל .

יש ליוסי מזרחי עוד המון המון עבודה אם אין גביע השוקו כדאי לשקול עוד מחנה אימון !!!!!
(04-Aug-2014 21:00)זאב רווח כתב: [ -> ]ראיתי את נתניה היום באימון נגד הפועל פ"ת , בגדול אנחנו עדיין לא מוכנים לליגת העל .
ההגנה דווקא בסדר ואני מדבר על הבלמים ועל שמעון הרוש , לצערי עמרי קנדה צל של עצמו . כחלון יותר טוב בהגנה .
הקישור מבורדק הולך דרך האמצע כל הזמן אבל יש בו גם נקודות אור קטנות כמו דיע סבע וערן לוי במחצית הראשונה ורול במחצית השניה .
בהתקפה יש לנו בעיה קשה עמית בן שושן חושך , קיודה מפוזר ולא יודע לחפש שטחים מתים , אור ברוך בעל חוש התמצאות אבל יכולת סיום ??? רק אברג'יל ועידן שריקי היו חדים ואנרגטיים זה במחצית ראשונה ואברג'יל כמחליף ..

לגבי הזרים : מאוכזב מאוד גם מהבלם גם מהקשר הנסוג וגם מקיודה , דודו סראנסה אם ככה הוא משחק אז יאללה הביתה חבל על הכסף אם זה רק בגלל פציעה והוא הרבה יותר טוב אז להשאיר .
זרים צריכים להיות הרבה יותר בולטים מקבוצתם וזה מאכזב .
הקצב של שחקני נתניה במחצית הראשונה היה פשוט חרדה , אני עם הכרס הגדולה שלי משחק יותר קצבי ... זה מראה על חוסר חשק על אדישות כאילו שזה עונש שהם משחקים כדורגל .

יש ליוסי מזרחי עוד המון המון עבודה אם אין גביע השוקו כדאי לשקול עוד מחנה אימון !!!!!

בקיצור אז אתה לא קונה מנוי?
כבר קנינו מנויים עדיין לא קיבלנו
סך הכל 15 מנויים כל השאר התחרטו רק 2 קנו ביציע הכסף
ותודה לאריה שוחט על כל מה שטרח

למה אתה ועוד כמה שואלים כל הזמן לגבי המנויים ? 15 איש לא יביאו את 5000 המנויים שחשבתי !

לעצם שיחת העץ הזה רציתי רק להוסיף שלא צריך להיבהל מכך שאנחנו עדיין לא מוכנים , זה תחילת עונה קבוצה חדשה צריך להתחבר להכיר אחד את המגבלות והאיכויות של השני , יש עוד הרבה עבודת הכנה ליוסי מזרחי ושי הולצמן , גם המגרש הקטן לא נתן באמת לשחקנים לתת ספרינטים אבל הפועל פתח תקווה נראתה יותר נמרצת ועל זה חובה לומר לכל שחקן " חבוב מכבי נתניה זה לא קייטנה כאן באים לעבוד "

נקווה לטוב
הביאו שחקני הגנה חלשים טופי היה יותר טוב חבל על הכסף עם כבר מביאים שחקן תביאו מישהו ברמה טובה.
טופי "מת" חפשו את המגנים הקיימים.
כחלון אתמול שיחק יותר טוב מעמרי קנדה ופינאס אבל תמשיכו לבכות על דלי שתן שנשפך

המגרש היה קטן וזה שיחק יותר למי שהיה נמרץ יותר ההגנה בסדר אם פחדתי משמעון הרוש עכשיו אני לא מפחד
לעומת זאת חוץ מרן רול ערן לוי ודיע סבע ועידן שריקי וגם אברג'יל כל השאר היו חלשים מאוד עד להחריד שיחקו בלי חשק
Reference URL's