מכבי נתניה

גירסה מלאה: מנוי לוחם.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
הגיע הזמן שגם אנחנו נוציא מנוי לוחם ב250 שקל כמו הפועל ת״א.
250 שח לכל החיילים..
תראה לא נראה לי שתהיה בעיה אם מספר לוחמים יפנו להנהלת מכבי נתניה ויבקשו לרכוש "מנוי לוחם" .לדעתי אם יהיה עניין ההנהלה תחלק מספר מנויים בחינם.
בחינם זה בעיה , אבל 250 שקל זה מכובד.
חינם זה רעה חולה....
(04-Aug-2014 0:34)דוד חטב כתב: [ -> ]חינם זה רעה חולה....

חינם זה רעה חולה ולמרות בנושא לוחמים דעתי מעט שונה..
.ואני מתכוון ללוחמים ,לכאלו שיוצאים פעם בשבועיים/שלש,לכאלו שלעיתים בקוו יוצאים רק ל48/72 שעות באמצע השבוע ולא רואים את הבית בשבת לעיתים חודש ויותר.
לאותם מתי מעט,מגיע צ'ופר בדמות כרטיס למשחק בית פעם ב..כשסוף סוף יוצא להם לשלב בין יציאה בשבת,למשחק בית.
(04-Aug-2014 7:05)אייל ס כתב: [ -> ]
(04-Aug-2014 0:34)דוד חטב כתב: [ -> ]חינם זה רעה חולה....

חינם זה רעה חולה ולמרות בנושא לוחמים דעתי מעט שונה..
.ואני מתכוון ללוחמים ,לכאלו שיוצאים פעם בשבועיים/שלש,לכאלו שלעיתים בקוו יוצאים רק ל48/72 שעות באמצע השבוע ולא רואים את הבית בשבת לעיתים חודש ויותר.
לאותם מתי מעט,מגיע צ'ופר בדמות כרטיס למשחק בית פעם ב..כשסוף סוף יוצא להם לשלב בין יציאה בשבת,למשחק בית.

כעיקרון אתה צודק אבל יש עם זה בעיה...
הלוחם עם השערות על השיניים וצבעי הסוואה על הפנים זה מובן מאליו.
אחרי זה מה עם החימושניק של גדוד 13? זה שבלעדיו האכזרית לא זזה וגם רואה את הבית פעם ב...?

ומה עם התצפיתן שהעיניים שלו נראות כבר כמו זוג מסכים, למרות שהוא ״רק״ יושב בקרון לא ממוזג?
ומפעיל כיפת ברזל שאומנם יוצא פעם בשבועיים אבל כל יום מבלה בקניון במודיעין ומרוב חבילות מהתושבים כבר עלה 12 קילו?

בסוף זה נגמר במשקי הממטרות בקריה, שלוקחים את כל ההקצבה של כרטיסים...

אז אם מישהו מכיר נקודתית אוהד שעונה לקריטריונים של אייל, שיפתור את זה נקודתית, אבל מנוי ״לוחם״ לא יעבוד כי זה או יקפח חיילים שבאמת נותנים את הנשמה או ילך לג׳ובניקים
ולעולם לא לשכוח את אנשי הסטילים (ספינות הטילים)
בנושא הזה אני חושב שיש היום תעודת לוחם (תקנו אותי) אז יש קריטריון ... לא לחינם כי מה לעשות מכבי נתניה אמנם חיה על כספי ציבור אבל עדיין חייבת להתקיים , ליבנו רגיש לחיילים בעיקר בתקופה הזו ככה שמנוי כזה צריך להיות זול משמעותית מכל סקטור אחר ומחיר של 20 ש"ח למשחק זה כל חייל יכול להרשות אם יש כמה חיילים בודדים שצריכים עזרה נקודתית זה כבר עניין אחר...
רעיון מעולה. מגיע להם מנוי מוזל.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's