מכבי נתניה

גירסה מלאה: מנוי לוחם.
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
(05-Aug-2014 15:10)אליהו כתב: [ -> ]"תעודת לוחם" ניתנת רק לאחר שירות של שנתיים כלוחם.
מכאן שלהשתמש בזה תהיה בפגיעה בלוחמים הצעירים.

יש לדעתי לאפשר לכל חייל לרכוש מנוי מוזל או כרטיסיה עם 10 ניקובים (ממילא אינם מגיעים לכל המשחקים).

כיום צריך לאפשר מנוי מוזל מאוד גם לחיילי מילואים שיציגו אישור מקצין העיר על לפחות 20 יום שביצעו השנה.

הרעיון של הכרטיסייה הוא אחלה רעיון,רעיון שלא חשבתי עליו עד שאשתי בתום לב שאלה אותי למה אי אפשר לקנות כרטיסייה לילד/חייל שלא יכול להגיע לכל המשחקים? לדעתי יכול להיות רעיון נחמד...
(05-Aug-2014 16:27)אלון כתב: [ -> ]
(05-Aug-2014 15:10)אליהו כתב: [ -> ]"תעודת לוחם" ניתנת רק לאחר שירות של שנתיים כלוחם.

יש לדעתי לאפשר לכל חייל לרכוש מנוי מוזל או כרטיסיה עם 10 ניקובים (ממילא אינם מגיעים לכל המשחקים).

כיום צריך לאפשר מנוי מוזל מאוד גם לחיילי מילואים שיציגו אישור מקצין העיר על לפחות 20 יום שביצעו השנה.

הרעיון של הכרטיסייה הוא אחלה רעיון,רעיון שלא חשבתי עליו עד שאשתי בתום לב שאלה אותי למה אי אפשר לקנות כרטיסייה לילד/חייל שלא יכול להגיע לכל המשחקים? לדעתי יכול להיות רעיון נחמד...
כרטיסיה לא יישימה באיצטדיון מודרני,כרטיסיה לא מקובלת על המשטרה.
(05-Aug-2014 20:41)אייל ס כתב: [ -> ]
(05-Aug-2014 16:27)אלון כתב: [ -> ]

כרטיסיה לא יישימה באיצטדיון מודרני,כרטיסיה לא מקובלת על המשטרה.
איל,אפשר לעשות כרטיס מגנטי שאפשר להטעין אותו לכמה משחקים כשמינימום המשחקים ייקבע ע״י הקבוצה.הכי מודרני שיש...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's