מכבי נתניה

גירסה מלאה: נראה לי שהיה מחנה על הפרצוף
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
נכון זה לא אינדיקציה לעונה אבל בכל זאת יש טעם לא מתוק ממחנה האימונים הזה

מה הכושר הגופני של השחקנים ? לא נראה מספיק טוב לקבל גולים לקראת סיום מראה על חוסר חמצן בראש !
עם סירגי הבלם ההגנה נכנעה בכמה משחקים
מה עם דודו סראנסה ? היה אמור להיות השחקן הזר הכי טוב שנחת בישראל !
זר חמישי יהיה או לא ?

מי יחתכו מהקבוצה ? עמרי קנדה ? שמעון הרוש ? בן שושן ?
כי דיע סבע עושה רושם טוב ולא יקר , כנ"ל בן שושן בהבדל מסבע בשכר גבוה יותר , קיודה ? גם אתו יש בעיה של כיבושים , אני מבולבל !!!
(30-Jul-2014 0:54)זאב רווח כתב: [ -> ]נכון זה לא אינדיקציה לעונה אבל בכל זאת יש טעם לא מתוק ממחנה האימונים הזה

מה הכושר הגופני של השחקנים ? לא נראה מספיק טוב לקבל גולים לקראת סיום מראה על חוסר חמצן בראש !
זר חמישי יהיה או לא ?

כי דיע סבע עושה רושם טוב ולא יקר , כנ"ל בן שושן בהבדל מסבע בשכר גבוה יותר , קיודה ? גם אתו יש בעיה של כיבושים , אני מבולבל !!!
עם קיודה יש בעיה של כיבושים??4-5 גולים בשבע משחקים זה ממש לא בעיה,והוא אפילו לא שיחק 90 דקות באף אחד מהשבע,לגבי הזרים,אני לא באמת מכיר מישהו מהם,וגם אתם לא אז נאלץ לסמוך על יוסי מזרחי בכל מה שהוא יעשה
(30-Jul-2014 0:54)זאב רווח כתב: [ -> ]נכון זה לא אינדיקציה לעונה אבל בכל זאת יש טעם לא מתוק ממחנה האימונים הזה

זר חמישי יהיה או לא ?

אתה לא מבולבל, אתה אידיוט
אריאל חפש את אמא שלך בסג'עיה מפגר

אני סומך על מזרחי אבל ברגע שיאמרו לוותר על שחקנים לא תהיה לו ברירה , אני מקווה מאוד שלא יחתכו שחקנים רק על סמך החוזה אלא רק בגלל יכולת ירודה שלא מתאימה לליגת העל
לגבי קיודה זה בהחלט לא מספיק אני מאוד מקווה שאור ברוך סקורר טוב כי אם לא אנחנו בבעיה של חלוץ
ברצלונה משחקת בלי חלוץ ואין לה בעיה בכלל בהתקפה...
כשיהיו לך שחקנים כמו אנייסטה ומסי וניימאר תעשה השוואות
(30-Jul-2014 1:29)אריאל כתב: [ -> ]

זר חמישי יהיה או לא ?

אתה לא מבולבל, אתה אידיוט
אשכרה
אתם מזיינים במוח אריאל שאמא שלך נמצאה במחנה שאטי !!

מזרחי אומר שהמחנה היה בקושי היכרות של חומר השחקנים מה שאומר שכמעט ולא עבדו על סגנון משחק שלא לומר על שיטות בית וחוץ מול קבוצות חזקות וחלשות !!
מזרחי אומר שהסגל עדיין לא הושלם מה שאומר שחוץ מבעיית דודו סראנסה יהיו עוד התפתחויות !!!

ואני שואל חוץ מבעיית דודו סראנסה מי ישוחרר אם בכלל ?? מה שעוד מפתיע שהקיצוץ הנדרש רק משחקנים שלב ובלדב החתימו לכמה שנים כמו : עידן שריקי , ערן לוי , שליו מנשה , בן מלכה , האחרים לא מקצצים ??

מה קורה עם עומר פרץ ?? שוחרר? ממתין ?
(30-Jul-2014 22:24)זאב רווח כתב: [ -> ]אתם מזיינים במוח אריאל שאמא שלך נמצאה במחנה שאטי !!

מזרחי אומר שהמחנה היה בקושי היכרות של חומר השחקנים מה שאומר שכמעט ולא עבדו על סגנון משחק שלא לומר על שיטות בית וחוץ מול קבוצות חזקות וחלשות !!
מזרחי אומר שהסגל עדיין לא הושלם מה שאומר שחוץ מבעיית דודו סראנסה יהיו עוד התפתחויות !!!

ואני שואל חוץ מבעיית דודו סראנסה מי ישוחרר אם בכלל ?? מה שעוד מפתיע שהקיצוץ הנדרש רק משחקנים שלב ובלדב החתימו לכמה שנים כמו : עידן שריקי , ערן לוי , שליו מנשה , בן מלכה , האחרים לא מקצצים ??

מה קורה עם עומר פרץ ?? שוחרר? ממתין ?

האמת, היה חרא מחנה אימון ובנו קקה קבוצה, עדיף לא תבזבז הכסף שלך על כזה דבר, אל תקנה מנוי!!!
בנו קבוצה מצויינת לעומתך אני מבסוט מהסגל הזה חוץ מחלוץ שאין לי מושג איך משחק אור ברוך אבל אני סומך על יוסי מזרחי ושי הולצמן שיודעים בדיוק מה צריך !
השוער לויטה מצוין
נראה ששמעון הרוש לא החוליה החלשה עידו לוי וסרגי בלמים טובים עמרי קנדה נראה מה לגביו בהגנה
הנעלם הכי גדול מה עם דודו סראנסה אחרי הכל זה השחקן שיוסי מזרחי לחץ ולחץ לקבל
הקשר הרומני אין לי מושג
ערן לוי עדיין האס שלי לא משנה איזה שחקן יביאו , סבע טוב ואני מבסוט ממנו , בן שושן אחד משחקני הכנף הטובים שיש
קיודה חלוץ טוב אבל חסר ריכוז יכל להיות ממש גדול , אור ברוך לא מכיר בכלל
ובפעם הראשונה יש גם שחקנים טובים גם על הספסל כמו אברהם , שריקי , דאבור , כחלון , חסן

זה אתה שכל הזמן בוכה ומדוכא כנראה מודיעין מקום מדכא
Reference URL's