מכבי נתניה

גירסה מלאה: קצת פרופרציות , אורך רוח ואוסיף אופטימיות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
קצת פרופורציות ואורך רוח... : רוב התכתובת הנ"ל נכתבה כבר ש ל ש ו ם ! ! ! , עוד לפני ההתפתחויות החיוביות ( תקציב והסכמת השחקנים ? , מאתמול והיום ).
עדיין מבלי לדעת להכיר את הנתונים , היקף הבעיה הכספית ואיכות התנהלות הבעלים וההנהלה , עדיין , לא נסחפים קצת ? מה קרה , אם יש קצת הפוגה באיזור עזה ולפחות שבת קצת רגועה תודה לאל , זוהי הזדמנות ל"עיתונאים," להדליק תבערה לכאורה ? קצת סבלנות, בואו ננסה להתעלות קצת . הקבוצה כעת במחנה אימון בחו"ל ( ברוך השם שאליה לא הגיעו חוליגנים אנטישמיים בלי עין רעה ..) ומן הראוי לדעתי בכל זאת, לאפשר שקט תעשייתי , הן בתחומים המקצועיים , ההתמודדות עם המגבלות הכספיות ולא פחות חשוב : התמיכה ! שלנו , האוהדים . כבר נשכחה עונת הירידה ועמידה מעל צוק הפירוק ? " מעבר לכך , השחקנים עוד לא הגיבו רשמית ושוב על פי שתי "דמויות " - עם נגישות לתקשורת, מתפתח "סקנדל " ? יש גם סיכוי סביר לדעתי , מבלי לדעת עדיין בדיוק איזה סגל יפתח את העונה, לסיים בפלי אוף עליון , עם שילוב הדרגתי של צעירים דומיננטיים .ולסיכום : דווקא במצב הנוכחי ! כל מי שמחשיב את עצמו כאוהד ! מוזמן לשקול בהקדם רכישת מנוי. הרי גם כלכלית וגם רגשית , מהלב , זהו צעד הגיוני . להגיע ליהלום , לעודד את השחקנים ולשאוף למלא את רובו . ! .
י ל ה , נ ת נ י ה !
מקווה שמקרה זה יעניק לרובנו קצת חומר למחשבה תחילה... ומעשה בעתיד ולא רק לגבי כדורגל.
הנה .. הפסקת אש עאלק ועוד כמה שאיבדו את חייהם בגלל רפיסות השלטון
(28-Jul-2014 19:14)טל.מ כתב: [ -> ]הנה .. הפסקת אש עאלק ועוד כמה שאיבדו את חייהם בגלל רפיסות השלטון

זה מה שקורה למי שרוצה להיראות נחמד במלחמה,לצערי Sad
אני הייתי נזהר באמירות פוליטיות בימים אלה זה יכול להגיע גם לזה.
בית"ר ירושלים נחתה, האוהדים שרו בגנות עזה
ספורט
כ-250 אוהדים קיבלו את הקבוצה בצורה שנויה במחלוקת ובין היתר שרו: "עזה בית קברות, רוצים עוד אלף הרוגים".
מישהו פה רוצה להצטרף ללה פמיליה?
אני רוצה להצטרף אליהם,צודקים,צריך להשמיד כול ערבי בעזה,כול ערבי בעזה זה מחבל!
אלון, טל וכל שאר הרמטכלים....
עשו טובה אבל תתחילו להציע לנו פתרונות גם בנושא הזה.
מספיק לנו הפתרונות שלכם בכדורגל Angry
(28-Jul-2014 20:39)ranelbaz כתב: [ -> ]אני רוצה להצטרף אליהם,צודקים,צריך להשמיד כול ערבי בעזה,כול ערבי בעזה זה מחבל!
אז לך תצטרף למה אתה מחכה?

אני לא יודע מה איתך אבל אני יכול להבטיח לך שאף אחד מ250 האפסים של בית"ר לא החזיק נשק מימיו לוחם אמיתי לא מדבר ככה.
(28-Jul-2014 20:45)אופיר34 כתב: [ -> ]אלון, טל וכל שאר הרמטכלים....

כן המפקד!

בחיאת אופיר ..
ממש לא מפקד, חייל פשוט. בקושי חשמלאי ׳אכזרית׳.
לא מתיימר לתת פתרונות לקודקודים שמבינים בנושא קצת יותר ממני.
מצד שני, אני מכיר כמה כאלה שזרקו רימון פקפק בשבועיים טירונות בבה״ד 4 ומרשים לעצמם היום לייעץ לביבי, בוגי וגנץ....

(28-Jul-2014 21:08)טל.מ כתב: [ -> ]

בחיאת אופיר ..

בחייאת טל, תפנים עם זה שלא כולם מסכימים איתך, וזה נכון לא רק לכדורגל.
ואני אעצור את עצמי פה. מספיק לי מכבי נתניה איתך....
עמודים: 1 2
Reference URL's