מכבי נתניה

גירסה מלאה: אלי שגב התקציב 25000000!!!
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
עכשיו ברדיו אלי שגב שולל את כל הפירסומים,לטענתו ביום חמישי התקציב יעבור בבקרה.
לטענתו פשכצקי מפרסם הודעות שקריות.
לטענתו הוא יקצץ בדברים מיותרים,ןהסגל לא יפגע.
רעיון עם מסר הכל בשליטה,והעיתונות משמיצה ללא שום הוכחות.
(27-Jul-2014 15:39)Shaul כתב: [ -> ]עכשיו ברדיו אלי שגב שולל את כל הפירסומים,לטענתו ביום חמישי התקציב יעבור בבקרה.
לטענתו פשכצקי מפרסם הודעות שקריות.
לטענתו הוא יקצץ בדברים מיותרים,ןהסגל לא יפגע.
רעיון עם מסר הכל בשליטה,והעיתונות משמיצה ללא שום הוכחות.

נשמע טוב רק בלי לחגוג,נחכה לחמישי אם הכל יהיה טוב,אז יהיה אפשר לשמוח,והאמת אני במקום שגב הייתי תובע את פשכצקי
היה לי ראיון מקוטע ... אבל עיקר הדברים היה שגב נגד פשחצקי.
אני לא מכיר את האיש אבל היה נשמע שהוא ממש לקח ללב את הסיפור. בקצב הזה כדאי שהוא ישמור על עצמו. מבחינתו פשחצקי מפרסם שקרים.
עסקיו באנגולה הם עניינו הפרטי והוא לא מוכן שיחטטו בהם.
לגבי מאור שגב אמר שהסיפור פשוט - מאור לא רוצה להשקיע את הסכומים הנדרשים.
לגבי דודו - כשהוא הוחתם לא זוהתה שום בעיה רפואית. מאידך רואים את קשיי התנועה שלו וברור שמשהו לא בסדר. הוא ילקח לבדיקות ואחכ תתקבל החלטה. אם הוא כשיר חוזהו יכובד והוא ישאר.
רז זהבי הציע לא להתחייב על שקל שאין לו.
נשמע ששגב מחויב למועדון.

זה פחות או יותר מה שהצלחתי לקלוט.
הוא ייקח ללב לא רק בגלל עיתונאים מחרחרי מלחמה שמנסים לייצר סיפור טוב, אלא גם בגלל אוהדים שקוטלים ורומסים בלי חשבון מבלי שיש להם חצי מושג והבנה.
פותחים אינטרנט קוראים את המניפסט של פשכצקי ויוצאים להפגין. לא מסוגלים לשלוט ביצר ההרסני הזה וישר הורגים את הבן אדם. בושה וחרפה שזה הסחורה שיש לנו פה.
בא בן אדם משום מקום ,הציל אותנו שם מליונים על הקבוצה ושתיים וחצי כתבות + ארבע וחצי דיעות של עאלק מקורבים חורצים את דין הבן אדם.
האיש בא מרצון טוב, הוא לא גולדהאר ולא יאמר אבל יש לו כנראה הרבה יותר מלכל אחד מאיתנו.
ויש לו קשיים בדרך אין ספק. הוא רוצה לייעל ולקצץ בעודפים אבל מפה ועד להילולה והיתלולה שעשו פה המרחק גדול כנראה.
אני מצטרף לאלה שמביעים תמיכה באיש ואני מתכוון לעשות את זה לא רק בפורום.
אופיר, קצת נסחפת. "הורגים את הבן אדם"? בסך הכל, תגובה בבלוג זניח של אוהדים.
ואם הוא לוקח את זה ללב אז הוא לא יגיע רחוק.

שגב בא לנתניה כי זה משרת את המטרות שלו, המטרות יכולות להיות: רצון בחשיפה, אגו להיות בעלים של קבוצת כדורגל, אהבה למכבי נתניה (בספק, כי הוא אוהד הפועל חיפה) ויכולת שכנוע של בלדב

כל עוד יש לו משאבים להעמיד קבוצה תחרותית אז צריך לתמוך בו.
אריק, לא מדובר בבלוג. מדובר בתגובות שרצות ברשת , אם זה פייסבוק, בלוגים, פורומים, ועשרות תגובות בכל אתר. אל תזלזל בזה. אנחנו יודעים שהיום ב 2014 ממשלות נופלות בגלל פייסבוק אז מה זה כבר בעלים של קבוצת כדורגל ...
שגב מקבל חשיפה וכנראה שהוא די אוהב את זה. מצד שני, לא רואה שזה עוזר לו לעסקים יותר מידי ובטח שכלכלית הוא לא מרוויח מזה.
ומסכים לגבי המשפט האחרון.

Sent from my iPhone using Tapatalk
שינהל את העסק נכון שידבר עם האוהדים ולאף אחד לא יהיו תלונות כל עוד העסק מתנדנד יהיו תלונות לגבי הסגנון זה כבר דיון אחר... אגב הוא לא הכחיש קיצוצים ועדיין לא הבנתי מה השתנה אתמול מלפני שבועיים להזכיר לך האימונים התחילו ב-29/6 ועדיין לא שולמה משכורת ראשונה ...
ושכחתי אנחנו הבעיה רוצים שיהיה פה חרא ויש לנו רק תלונות ואנחנו כפויי טובה ומתים להפסיד כל משחק ולרדת ליגה...
בנתיים הכל דיבורים, נחכה ליום חמישי ואז נדע לאן הרוח נושבת.
(28-Jul-2014 1:03)דוד חטב כתב: [ -> ]שינהל את העסק נכון שידבר עם האוהדים ולאף אחד לא יהיו תלונות כל עוד העסק מתנדנד יהיו תלונות לגבי הסגנון זה כבר דיון אחר... אגב הוא לא הכחיש קיצוצים ועדיין לא הבנתי מה השתנה אתמול מלפני שבועיים להזכיר לך האימונים התחילו ב-29/6 ועדיין לא שולמה משכורת ראשונה ...
ושכחתי אנחנו הבעיה רוצים שיהיה פה חרא ויש לנו רק תלונות ואנחנו כפויי טובה ומתים להפסיד כל משחק ולרדת ליגה...

ועם כל הכבוד , דוד חטב יסביר לאלי שגב איך לנהל את העסק נכון ??
תלונות תמיד יהיו ולא משנה איך ומי ינהל.
ולגבי הקיצוצים, כנראה שיהיו. מי ,איך ומתי את זה נדע בקרוב.
וכן, אנחנו כפויי טובה. היינו ונשאר Sad
חחח אופיר תאמין לי שלפחות הייתי אומר לו אמת יש סביבו חבורה של צבועים חסרי מושג והאמת כואב לי עליו...
כי מוליכים אותו שולל ...
עמודים: 1 2 3
Reference URL's