מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכבי נתניה: הבעלים נגד המדליפים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
אלי שגב קיים אסיפת קבוצה ונזף בשחקנים: "פגעתם בי באופן אישי, אין בעיות כלכליות בקבוצה". נתניה גברה 0:2 על סיופוק מהליגה ההונגרית השנייה
זאב גולדשמיטפורסם: 26.07.14 , 22:53

מכבי נתניה ניצחה היום (ש') 0:2 במשחק אימון את סיופוק מהליגה ההונגרית השנייה. עמנואל אקויה, הניגרי הנבחן, ורן רול כבשו את השערים לעולה החדשה.

הרכש הרומני כריסטיאן סארגי הציג יכולת טובה בהופעת הבכורה שלו, כמו גם החלוץ אור ברוך. בשער מכבי נתניה עמד שניר דורי, שבלט גם כן. הברזילאי דודו סראנסה שיחק במחצית השנייה. המאמן יוסי מזרחי יחליט לגבי אוקויה רק לאחר המחנה.

הבעלים של מכבי נתניה, אלי שגב, קיים הערב אסיפת קבוצה לאחר משחק האימון ונזף בשחקנים על ההדלפות. שגב אמר בין השאר: "פגעתם בי באופן אישי. אין בעיות כלכליות במכבי נתניה. אנחנו נכבד כל חוזה של כל שחקן. לא יתכן שאני אדבר עם שחקן וחמש דקות אחר כך זה ייצא החוצה".

שגב המשיך: "תשמרו על הבית. עשיתם לעצמכם נזק בהדלפה ואני לא אתן לזה יותר לקרות. אתם מקבלים את התנאים הכי טובים, יש לכם את המאמן הכי טוב - הכל בשביל שתצליחו. אל תהרסו את זה".

זאב גולדשמיט או פשכה ? אני הולך עם ידיעות.
(27-Jul-2014 0:35)amir כתב: [ -> ]אלי שגב קיים אסיפת קבוצה ונזף בשחקנים: "פגעתם בי באופן אישי, אין בעיות כלכליות בקבוצה". נתניה גברה 0:2 על סיופוק מהליגה ההונגרית השנייה
זאב גולדשמיטפורסם: 26.07.14 , 22:53

מכבי נתניה ניצחה היום (ש') 0:2 במשחק אימון את סיופוק מהליגה ההונגרית השנייה. עמנואל אקויה, הניגרי הנבחן, ורן רול כבשו את השערים לעולה החדשה.

הרכש הרומני כריסטיאן סארגי הציג יכולת טובה בהופעת הבכורה שלו, כמו גם החלוץ אור ברוך. בשער מכבי נתניה עמד שניר דורי, שבלט גם כן. הברזילאי דודו סראנסה שיחק במחצית השנייה. המאמן יוסי מזרחי יחליט לגבי אוקויה רק לאחר המחנה.

הבעלים של מכבי נתניה, אלי שגב, קיים הערב אסיפת קבוצה לאחר משחק האימון ונזף בשחקנים על ההדלפות. שגב אמר בין השאר: "פגעתם בי באופן אישי. אין בעיות כלכליות במכבי נתניה. אנחנו נכבד כל חוזה של כל שחקן. לא יתכן שאני אדבר עם שחקן וחמש דקות אחר כך זה ייצא החוצה".

שגב המשיך: "תשמרו על הבית. עשיתם לעצמכם נזק בהדלפה ואני לא אתן לזה יותר לקרות. אתם מקבלים את התנאים הכי טובים, יש לכם את המאמן הכי טוב - הכל בשביל שתצליחו. אל תהרסו את זה".

זאב גולדשמיט או פשכה ? אני הולך עם ידיעות.

מעניין איך גולדשמייט יודע שוב הדלפות
נו ולמי אני אמור להאמין ?
אדון שגב מעורר גיחוך ומראה כמה הוא ירוק בענף ...מצד אחד פרימו מצורף למחנה (הוא לא הגיע עם קו 5 של דן) ומצד שני הוא מתבכיין על הדלפות ...אגב זה גם גול עצמי למזרחי שעיתונאים מגיעים למחנה אימון...
הלוואי ומדובר בסתם בלון וגולדשמידט צודק !!!
(27-Jul-2014 0:42)טל.מ כתב: [ -> ]נו ולמי אני אמור להאמין ?

לא יודע כנראה שנצטרך לחכות קצת לפחות נלך לישון עם סוג של תיקווה.

ht9
הוא שאמרתי כבר בשתי תכתובות ארוכות אתמול :
קצת אורך רוח , פרופורציות וסבלנות !!!!
אנשים קטנים מ 90 FM או העיתונאי ??? המהולל פש...י מדליקים תבערה
ואוהדי מכבי נתניה נופלים בפח ? הדבר העיקר שכל אוהד היהלומים אמור לעשות לדעתי , זה לקנות עוד ועוד ועוד מינויייייייייייייייייייייייייייים ! .
מעבר לכך שלא צריך להיות כלכלן : 650 ש"ח ל כ 20 משחקים .
אין שום תירוצים , למי שרואה עצמו ומרגיש אוהד באופן ממשי .
האמת שעכשיו המצב מבלבל לגמרי, לפי דברי שגב מאתמול הוא יעמוד בכל החוזים!!!
ברור לגמרי שמדובר באחד או יותר מהשחקנים החדשים, בשנה שעברה היה שקט יחסית מבחינת הדלפות.
משה(ואני ממש לא ציני),אני מאוד מעריך ומכבד את השינוי שעברת ואת הלויאליות שלך לבעלי מכבי נתנוה ולא משנה מה שמו ומהם מעשיו,כך צריך לנהוג אוהד אחראי.

לעינייננו,לניאיביות יש חן אך מצד שני כשהופכים נאיביות לדרך חיים,היא מתפוצצת לך בפנים.
כשאתה קורא לאריק איזיקוביץ אח ומכניס אותו לביתך ונותן לו את ליטרת הבשר,אתה מקבל את אפי ישראל,שופרו עלי אדמות ב90 FM ושלא יהיו לך/לכם/לאלי שגב אי הבנות,את איזיקוביץ מניע רק דבר אחד,הרס מכבי נתניה ועשיית רווחים בטוברוק(הוא אמר את זה לי בחברת קובי בלדב יוני סונדרס ושוקי המנכ"ל של טוברוק),בדיוק לפני שנה ומאז "התהפכתי עליו",כי מי שרוצה להחריב את מכבי נתניה לא יזכה אצלי לדקת חסד.
כשאתה מסתחבק עם שחקנים ועוקף את כל המערכות בסיכומים כאלו ואחרים,שבדרך כלל קשורים לתוספות,אתה לא הופך אותם ליקירי האומה ומבטל את התשוקה שלהם למזומנים ולכותרות באתרי הספורט.
כשאתה לוקח עיתונאי למחנה אימונים,אתה לא מצפה מהמקום להיות אי של סטריליות.
(27-Jul-2014 9:22)אייל ס כתב: [ -> ]משה(ואני ממש לא ציני),אני מאוד מעריך ומכבד את השינוי שעברת ואת הלויאליות שלך לבעלי מכבי נתנוה ולא משנה מה שמו ומהם מעשיו,כך צריך לנהוג אוהד אחראי.

לעינייננו,לניאיביות יש חן אך מצד שני כשהופכים נאיביות לדרך חיים,היא מתפוצצת לך בפנים.
כשאתה קורא לאריק איזיקוביץ אח ומכניס אותו לביתך ונותן לו את ליטרת הבשר,אתה מקבל את אפי ישראל,שופרו עלי אדמות ב90 FM ושלא יהיו לך/לכם/לאלי שגב אי הבנות,את איזיקוביץ מניע רק דבר אחד,הרס מכבי נתניה ועשיית רווחים בטוברוק(הוא אמר את זה לי בחברת קובי בלדב יוני סונדרס ושוקי המנכ"ל של טוברוק),בדיוק לפני שנה ומאז "התהפכתי עליו",כי מי שרוצה להחריב את מכבי נתניה לא יזכה אצלי לדקת חסד.
כשאתה מסתחבק עם שחקנים ועוקף את כל המערכות בסיכומים כאלו ואחרים,שבדרך כלל קשורים לתוספות,אתה לא הופך אותם ליקירי האומה ומבטל את התשוקה שלהם למזומנים ולכותרות באתרי הספורט.
כשאתה לוקח עיתונאי למחנה אימונים,אתה לא מצפה מהמקום להיות אי של סטריליות.

אם הייתי בעל ממון לא הייתי קונה את מכבי נתניה עם כל האהבה שלי למועדון, הייתי במקסימום מעביר תרומה שנתית יפה.
אני חושב שמי שקונה קבוצת כדורגל בישראל הוא בגדר "פסיכי" וזה לא משנה איזה תועלות עקיפות יוצאות לו מזה.
אם אני צריך לשים כסף במועדון ובתמורה לקבל קללות בפורומים או במגרשים או שיבואו אליי הביתה אז שיקפצו לי כולם.
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's