מכבי נתניה

גירסה מלאה: ובנתיים כאשר כולם נובחים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
הקבוצה ניצחה היום 2:0 משערים של הנבחן הניגרי ורן רול.
דודו עלה לשחק במחצית השנייה.
למה הסגנון הירוד של הכותרת?
(26-Jul-2014 21:59)amir כתב: [ -> ]למה הסגנון הירוד של הכותרת?

כי זה מה שכמה מטומטמים עושים פה.
קוראים לשגב וגונן "זבלים" מה קרה????? נדפקתם לגמריי....
באמת משה אתה מאמין שהכל מצוץ מהאצבע ? שמעתי על זה רמיזה אתמול מאפי ישראל ושני אתרים לא מפסיקים לדבר על זה. אז אני מסכים שאפי ישראל זה לא בדיוק אוהב נתניה אבל קשה לי להאמין שכווללם משקרים ויש פה קונספירציה.
אם שגב היה יכול לפתור את הבעיה בעצמו לא היו מדברים על קיצוץ ושחרורים. אם הוא היה חושב שמאור הוא אופציה אני מניח ומקווה שהוא היה ניגש אליו קודם לפני בקשות קיצוץ למינהן. מבחינתי ואולי אני טועה , ברגע שביקשת מהעובדים לקצץ בשכר, לדעתי זו שוקת שבורה.
(26-Jul-2014 22:03)פיליפצוק כתב: [ -> ]

כשתפתח את העונה מינוס 7 שחקנים כי הם ישוחררו אז תקרא לעצמך מטומטם
מנטליות של דור המדבר בתקופת משה רבנו.

לעולם לא ידעו לפרגן ותמיד יחפשו לקטר ולקנטר.

מישהו צר עין החליט להצית מדורה עוד לפני שהעונה נפתחה.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

הכל רע כל בזמן.
מתאים מאוד לאספסו של ימי בין המצרים.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
הדובר פשכה מדווח:
בתוך כך, מכבי נתניה ניצחה הערב 0:2 אתסיופוק מהליגה ההונגרית השניה. הנבחן, עמנואל אקויה כבש בדקה ה-78, רן רול הכפיל בדקה ה-90. יוסי מזרחי שיחק במערך שונה של שלושה בלמים, כריסטיאן סרגי, הבלם הרומני פתח והרשים. עמרי קנדה, דודו סראנסה ושמעון הרוש לא פתחו ונכנסו רק במחצית השנייה. עמית בן שושן לא שותף לאחר שנפצע באימון הבוקר. גם ניר אברג'יל וירין חסן פצועים
(26-Jul-2014 22:06)טל.מ כתב: [ -> ]באמת משה אתה מאמין שהכל מצוץ מהאצבע ? שמעתי על זה רמיזה אתמול מאפי ישראל ושני אתרים לא מפסיקים לדבר על זה. אז אני מסכים שאפי ישראל זה לא בדיוק אוהב נתניה אבל קשה לי להאמין שכווללם משקרים ויש פה קונספירציה.
אם שגב היה יכול לפתור את הבעיה בעצמו לא היו מדברים על קיצוץ ושחרורים. אם הוא היה חושב שמאור הוא אופציה אני מניח ומקווה שהוא היה ניגש אליו קודם לפני בקשות קיצוץ למינהן. מבחינתי ואולי אני טועה , ברגע שביקשת מהעובדים לקצץ בשכר, לדעתי זו שוקת שבורה.

זה סיבה לקרוא להם "זבלים" ולהתחיל להתלהם ולהבריח אותם מכאן?
נו מי אמר שאין דובר...

(26-Jul-2014 22:09)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(26-Jul-2014 22:06)טל.מ כתב: [ -> ]באמת משה אתה מאמין שהכל מצוץ מהאצבע ? שמעתי על זה רמיזה אתמול מאפי ישראל ושני אתרים לא מפסיקים לדבר על זה. אז אני מסכים שאפי ישראל זה לא בדיוק אוהב נתניה אבל קשה לי להאמין שכווללם משקרים ויש פה קונספירציה.

זה סיבה לקרוא להם "זבלים" ולהתחיל להתלהם ולהבריח אותם מכאן?

לא. לא קורא זבלים לאף אחד, אבל אני מבין את הזעם.
(26-Jul-2014 22:07)זיו פלם כתב: [ -> ]
(26-Jul-2014 22:03)פיליפצוק כתב: [ -> ]

כשתפתח את העונה מינוס 7 שחקנים כי הם ישוחררו אז תקרא לעצמך מטומטם

על סמך מה קבעת ש- 7 שחקנים יעזבו, אה מטומטם???
בינתיים לא ראיתי שאחד אפילו שוחרר, אבל אתה כבר קורא לבעלים ששמים כסף במועדון זבלים.
לך לך תנקה את החלב מהשפתיים.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's