מכבי נתניה

גירסה מלאה: שחקן חדש למבחנים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
כן דוד מה שאני אומר הוא שכנראה ( כי אין לי יכולת לדעת באמת והכל על סמך מה שפורסם ) שהפסקה הראשונה שלך נכונה. מכבי נתניה היא לא ברצלונה ולא ריאל מדריד אין סקאוטינג מסודר, יש קלטות יש סוכנים יש קשרים אישיים אולי של מזרחי כי אמן בקפריסין וכנראה זהו.
דרך אגב היתה התייחסות היום (כך הבנתי) של שגב ושל הסוכן של דודו בתוכנית של פלטקביץ. אם מישהו שמע נשמח לשמוע עדכון.

לגבי מקרה עזרא שוב נראה לי שאתה לא מדייק . חן עזרא סרב לשחק בנתניה. אני יודע שאתה תיכף תגיד שהכל היה טריק כדי שהאוהדים יחשבו שנתניה עשתה הכל להשאיר אותו . אחלה קונספירציה .
(25-Jul-2014 14:56)טל.מ כתב: [ -> ]כן דוד מה שאני אומר הוא שכנראה ( כי אין לי יכולת לדעת באמת והכל על סמך מה שפורסם ) שהפסקה הראשונה שלך נכונה. מכבי נתניה היא לא ברצלונה ולא ריאל מדריד אין סקאוטינג מסודר, יש קלטות יש סוכנים יש קשרים אישיים אולי של מזרחי כי אמן בקפריסין וכנראה זהו.
דרך אגב היתה התייחסות היום (כך הבנתי) של שגב ושל הסוכן של דודו בתוכנית של פלטקביץ. אם מישהו שמע נשמח לשמוע עדכון.

לגבי מקרה עזרא שוב נראה לי שאתה לא מדייק . חן עזרא סרב לשחק בנתניה. אני יודע שאתה תיכף תגיד שהכל היה טריק כדי שהאוהדים יחשבו שנתניה עשתה הכל להשאיר אותו . אחלה קונספירציה .

מדברי שגב:
רוצה לראות הרבה שחקנים צעירים,8 צעירים יהיו בסגל.
דובר בתחילה על תקציב גבוה יותר ומכיון שהיו אנשים שהבטיחו ולא קיימו התקציב ירד ב3-4 מיליון שקלים אך עדיין גבוה מ20 מיליון.
אכן גילו אצל דודו פציעה בברך אך הוא לא יודע עד כמה היא מגבילה.אם דודו ירצה הוא ישאר אך אשתו מלחיצה אותו.
הנבחן החדש הוא לא במקום דודו(לא באותו התפקיד) ואם כבר אז הוא היה מעדיף לראות את אביב אברהם במקום דודו,אבל יש מאמן...
מכבי נתניה לעולם לא תצעד לבד...
מדברי סוכנו של דודו:
השחקן לא מסתיר פציעה אך נכון שלא התאמן ביומיים האחרונים.
מכבי נתניה לא רוצה לשחרר אותו.
יש לו בעיה משפטית מול קבוצתו הקודמת בברזיל שחייבת לו כספים,לכן נוסע לברזיל.
דודו במצב רוח בסדר גמיר למרות שקצת מבואס מהמצב בארץ ואכן אשתו מלחיצה אותו.
אין סיבה לדאגה מהפציעה מכיון שהוא סיים את העונה בקודמת ביוון,ליגה ברמה גבוהה יותר מישראל.
ישנם הרבה אינטרסנטים אשר דואגים להמציא סיפורים,במיוחד כשמדובר בשחקן בסדר גודל כזה..
מדבריי:
שכל אחד יעשה את החישובים והספקולציות...
אחד מהמקרים הנדירים שאני עם טל Wink
אכן דיברו היום גב שגב וגם הסוכן של דודו. בקצרה זה מה שנאמר :

לדברי הסוכן - דודו מרגיש טוב בנתניה ורוצה להשאר. לא הגיע פצוע ועבר בהצלחה בדיקות מקיפות לפני שחתם. הוא אכן לא התאמן ביומיים האחרונים השל רגישות ברגל (לדבריו שום דבר חריג). יש לו אכן בעיה משפטית קטנה בברזיל מול אחת מהקבוצות שלו לשעבר, מדובר בכספים שהם חייבים לו ולשם כך הוא צריך לנסוע ל 4 ימים (לדבריו עניין של שעתיים עבודה נטו). מעבר לזה, אשתו אכן חוששת להגיע ומנסים להרגיע אותה. בשורה התחתונה הוא אומר שדודו ישאר בנתניה (אלא אם.....).
לדברי שגב - חוששים שלדודו יש בעיה בברך והוא יעבור בדיקות נוספות בקרוב. גם שגב הזכיר את נושא הדאגה של אישה. אמר שאם לא תהיה בעיה בבדיקות ודודו יעמוד במעמסה (מילים שלו) הוא ישאר. בכל מקרה בימים הקרובים יקבלו החלטה.

זה מה שנאמר וכל שאר הספקולציות זה חרטא. לא צריך לסבך את החיים כל הזמן
(25-Jul-2014 15:18)אופיר34 כתב: [ -> ]אחד מהמקרים הנדירים שאני עם טל Wink

לדברי הסוכן - דודו מרגיש טוב בנתניה ורוצה להשאר. לא הגיע פצוע ועבר בהצלחה בדיקות מקיפות לפני שחתם. הוא אכן לא התאמן ביומיים האחרונים השל רגישות ברגל (לדבריו שום דבר חריג). יש לו אכן בעיה משפטית קטנה בברזיל מול אחת מהקבוצות שלו לשעבר, מדובר בכספים שהם חייבים לו ולשם כך הוא צריך לנסוע ל 4 ימים (לדבריו עניין של שעתיים עבודה נטו). מעבר לזה, אשתו אכן חוששת להגיע ומנסים להרגיע אותה. בשורה התחתונה הוא אומר שדודו ישאר בנתניה (אלא אם.....).
לדברי שגב - חוששים שלדודו יש בעיה בברך והוא יעבור בדיקות נוספות בקרוב. גם שגב הזכיר את נושא הדאגה של אישה. אמר שאם לא תהיה בעיה בבדיקות ודודו יעמוד במעמסה (מילים שלו) הוא ישאר. בכל מקרה בימים הקרובים יקבלו החלטה.

אתה יודע להעתיק...Tongue
(25-Jul-2014 15:18)אופיר34 כתב: [ -> ]אחד מהמקרים הנדירים שאני עם טל Wink

פשכה הזה בושה
למי שלא ראה, אתמול היה דיון על הקבוצה בתוכנית "מתחממים".
מהר מאוד הדיון עבר מיכולתה המקצועית של הקבוצה ואיפה היא תסיים את העונה לדיון על יכולותיו הפיננסיות של אלי שגב.
שני המוקיונים, פשכה ורז זהבי, התחילו להתווכח כל אחד עם המידע שכביכול הוא מחזיק.
האדון זהבי הטיל ספק ביכולותיו של שגב וטען שלנתניה תהיה בהעברת התקציב לפני פתיחת העונה.
אדון פשכה טען לעומת זאת שהתקציב יעבור אך טען שהעתיד של המועדון תלוי בהצלחתה של עיסקת נדל"ן גדולה ששגב עומד לבצע באנגולה.
גם אפי ישראל טען היום שיהיו בעיות בהעברת התקציב. אין לי מושג מה נכון מה לא נכון.. לאור כל הנאמר - לא היה שווה להשאיר את יוסי מאור ? לא היה ולא יהיה שום בעל אמצעים נתנייתי שידאג לקבוצה . כל מה שיש זה שגב והיה מאור . שגב טעה כאן ויש מצב שנשלם על זה.
(25-Jul-2014 16:21)טל.מ כתב: [ -> ]גם אפי ישראל טען היום שיהיו בעיות בהעברת התקציב. אין לי מושג מה נכון מה לא נכון.. לאור כל הנאמר - לא היה שווה להשאיר את יוסי מאור ? לא היה ולא יהיה שום בעל אמצעים נתנייתי שידאג לקבוצה . כל מה שיש זה שגב והיה מאור . שגב טעה כאן ויש מצב שנשלם על זה.

זה כמו עמוד ענן... יותר מידי תוכניות, יותר מידי מומחים, יותר מידי שעות שצריך למלא אז טוחנים וטוחנים וטוחנים כלום עם כלום
לפי פשחצקי אכן יש בעיות כלכליות בקבוצה ושחקנים התבקשו לקצץ כשבונים על מכירת דודו.. נראה שהמקור של חטב יודע מה הוא אומר ודודו לא פצוע ..? איזה בלאגן בקבוצה הזו ...
דודו לא פצוע ולא בטיח זה ב- 100%.
אני עושה 1+1 לאלי שגב יש בעיה בהעברת התקציב כמו שהוא, אז מנסים להיפטר מדודו.
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's