מכבי נתניה

גירסה מלאה: עיתונאות הספורט בישראל 2014
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
http://www.the7eye.org.il/117767

ומי שחושב שהמתחרים שלה שונים ממנה, יש לו טעות.
(19-Jul-2014 13:50)פיליפצוק כתב: [ -> ]http://www.the7eye.org.il/117767

ומי שחושב שהמתחרים שלה שונים ממנה, יש לו טעות.

אני מתנצל מראש אם גלשתי קצת לכיוון אחר מכדורגל בישראל, אבל ברשתכם:
לצערנו גם ביתר אמצעי ותחומי עניין בתקשורת - אינטרנט , ערוץ 10 , 2 ועוד, מבלי להיכנס לעובי הקורה בנושא, אין הצטיינות יתרה ביום יום ובעיקר בימים לא פשוטים אלו ! . זה כולל גם מרחק רב בין עבודה עיתונאית אובייקטיבית לבין דעות אישיות ותפיסה-אג'נדה בכיוון אחד מייצג ( למעלה מ % 80 בקרב התקשורת ה"קונבנציונלית" )ידוע - ההפך ! בד"כ , ההיפך הגמור מהדעות , ההרגשות והתפיסות אצל רוב עם ישראל ולא רק בימי מלחמה .
שבת שלום ושנזכה בקרוב לחזור לשגרה נורמלית , עד... אגב , זה מזכיר לי
שסבתא שלי ז"ל עוד אמרה לי לפני 40 שנה ויותר: עד שתגדל כבר בטח לא יצטרכו צבא... ואני אומר לילדי ( לפני , תוך כדי ואחרי שרות צבאי) כי הלוואי
והנכדים שלכם כבר יזכו לחילופי דורות ממשיים , כולל בגישה ובתובנה , בקרב השכנים שלנו מצפון, דרום ומזרחה ... אז אולי יהיה סיכוי להתפתחות חיובית .

לגבי כדורגל: היום בערב נבחרת הנוער : נחזיק אצבעות להצלחה , כולל כמובן ! נציגי הצהוב שחור .
ילה נתניה.
לא יותר מאתר רכילותי ורב הנאמר בו המצאות ואינטרסים,לכאורה...
העיתונות בכלל מתדרדרת ועיתונות הספורט, כמו העיתונות המקומית, זה תחתית הביבים
גם אני כשכתבתי באתר המצאתי כתבות על מנת למשוך תגובות מהנהלת מכבי נתניה ואני יכול לומר לכם שהיו תגובות לפעמים מאיימות בתביעה משפטית וזה לא נעים
אבל האמת היא שזה קיים זה ידוע ואין מה לעשות

למשל מהסנדוויצ'ים שהיה מכין עטר עשיתי מעל 15 כתבות , היו לפעמים גם עורכי מדורי ספורט שפנו אלינו על מנת לפרסם דברים מתוך חדר ההלבשה אבל מעולם לא עסקנו ברכילות מכוערת רק על מנת לקדם את מכבי נתניה מבחינת הבאת שחקני חיזוק למכבי נתניה ! דוגמת סיאבונגה שהתרענו מראש שהוא פארש וזה לא חיזוק לאליפות או ג'ורג' בה , היו גם טעויות שנבעו מבורות כמו למשל לגבי קובי בלדב ואכן הצטערתי על כל מילה רעה שכתבתי עליו וביקשתי ממנו סליחה

אל תחשבו שהעיתונות זה 10 הדיברות יש המון שקרים ואינטרסים
מי זה הזאב רווח הזה
האח הסורר של פשחצקי
וברצינות?

פעם אמרו שזה אפי ישראל..
(20-Jul-2014 11:34)liors כתב: [ -> ]וברצינות?

פעם אמרו שזה אפי ישראל..

כנראה משהו בסיגנון....
Reference URL's