מכבי נתניה

גירסה מלאה: העונה עוד לא החלה וכבר דברים שמרגיזים
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
פורסם בפייסבוק שאוהדי נתניה ישבו ביציע המערבי הצפוני. סביר להניח אם כך שהמערבי דרומי מיועד לאוהדי הקבוצה היריבה. נשאלת השאלה - כל חצי היציע יוקצה לקבוצות החוץ והמזרחי ישאר סגור ? רק למשחק הראשון ? לכל העונה ?
מה בעצם אומר המועדון לאוהדים ? אל תגיעו בהמוניכם ? ומה יקרה אם חס וחלילה כן יגיעו בהמוניהם ? ישארו בחוץ כמו במחזות המבישים של שנה שעברה ? יפתחו יציעים בנוהל חרום ? יעלו לדיון אצל אינשטיין ..?
אם כל זה נכון - אני לא מבין בשביל מה היה צריך לעזוב את הקופסא. שכונתיות זה אנחנו.
טל - בוא ניהיה ראלים.
כמה אוהדים של נתניה יגיעו?
לדעתי לא יותר מ 2000....

הלוואי והיה צפי ל 13.400 אלף....

אבל מדובר בליגה שניה במשחק באמצע השבוע (אחרי יום עבודה)...
אני יופתע אם יגיע יותר קהל....

ועכשיו לטענות שלך- יש בהם משהו שאומר: אוהדי נתניה על תגיעו יותר מידיי אחרת נצטרך לבזבז עוד כמה אלפי שקלים על פתיחת יציע נוסף והפעלת סדרנים ומזנונים ביציע אחר....

אבל זה מה יש....
התשובות לדעתי אצל עמית

טל אני קניתי ליציע העליון ואני לא רוצה לשבת באיזור של הארמי נראה לך שמאבטח יגיד לי בעיה שלך ? תשב רק שם ?

נאמר שכל היציע המערבי העליון שייך לאוהדי נתניה שמעתי את גיל לב אומר זאת במגפון באימון פתיחה
כן זיו זה מה שיגידו לך ... תגיע ליציע ויגידו לך נתניה זה שם.
מעבר ל2000 צופים שאולי צפויים , צר לי זו לא התנהלות של קבוצה שרוצה למשוך קהל . וכן גם אני קניתי מנוי ליציע העליון וגם אני יכולתי להבין שכל המערבי שלנו.
אז ..?
אני רכשתי מנוי ליציע העליון באזור הדרומי ואני מעוניין לשבת שם. הגיע הזמן שהנהלת מכבי נתניה תכבד את המנויים הקבועים שלה.
אפשר לפתוח יציע קטן ביציע המזרחי ל25 אוהדי לוד.
הייתה שיחה כבר על הנושא
ובשיחה הזו, לפי פילוג התקציב, היה ניתן לראות שהקבוצה מפסידה כסף בכך שהיא מאפשרת כניסת אוהדים .
הוצאות אבטחה ממה שאני זוכר היו 3 מיליון והכנסות כרטיסים היו באזור ה2 מיליון.

אני מניח שהם פשוט מעדיפים למנוע מכמות גדולה להגיע ובכך להקטין את הוצאות האבטחה.
אם אי אפשר לנצח ולמלא את האצטדיון, לפחות לא נפסיד כסף.
גישה קלוקלת, עסקית אולי נכונה לעכשיו, אבל לגבי העתיד אני לא חושב שזה יועיל.

הכל הנחות והשערות, פרט לסכומים שפורסמו כבר באחת השיחות.
(08-Sep-2013 22:39)אני gad כתב: [ -> ]הייתה שיחה כבר על הנושא
ובשיחה הזו, לפי פילוג התקציב, היה ניתן לראות שהקבוצה מפסידה כסף בכך שהיא מאפשרת כניסת אוהדים .
הוצאות אבטחה ממה שאני זוכר היו 3 מיליון והכנסות כרטיסים היו באזור ה2 מיליון.

אני מניח שהם פשוט מעדיפים למנוע מכמות גדולה להגיע ובכך להקטין את הוצאות האבטחה.
אם אי אפשר לנצח ולמלא את האצטדיון, לפחות לא נפסיד כסף.
גישה קלוקלת, עסקית אולי נכונה לעכשיו, אבל לגבי העתיד אני לא חושב שזה יועיל.

הכל הנחות והשערות, פרט לסכומים שפורסמו כבר באחת השיחות.

גד זה היה רלוונטי שלא היו לך בעלים ואתה צריך לצמצם עלויות
עכשיו שיש לך בעלים ויש ארנק בכסף אתה יכול לפתוח את כל היציע המערבי לאורכו מצפון לדרום לאוהדי נתניה וכן לדעתי יגיעו יותר מ 3000 איש
מסכים איתך זיו
אבל כשאני פוגש אוהדי נתניה בעיר ומדבר איתם, ורואה שאין להם מושג מתי המשחק הראשון ונגד מי.
אז אתה מפנים שיש בעיה עמוקה מאוד
ולכן כנראה הצפי הנמוך
(08-Sep-2013 22:51)אני gad כתב: [ -> ]מסכים איתך זיו
אבל כשאני פוגש אוהדי נתניה בעיר ומדבר איתם, ורואה שאין להם מושג מתי המשחק הראשון ונגד מי.
ולכן כנראה הצפי הנמוך

למה לא מפמפמים ברדיו האזורי או המקומי על המשחק למה לא מראיינים שחקנים שימשכו קהל להגיע
(08-Sep-2013 22:54)זיו פלם כתב: [ -> ]
(08-Sep-2013 22:51)אני gad כתב: [ -> ]מסכים איתך זיו
ולכן כנראה הצפי הנמוך

למה לא מפמפמים ברדיו האזורי או המקומי על המשחק למה לא מראיינים שחקנים שימשכו קהל להגיע

כי מקווים שלא יגיעו Wink
עמודים: 1 2 3
Reference URL's