מכבי נתניה

גירסה מלאה: ערן לוי יעזור לנתניה בחופים?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
בשל המצב הביטחוני הודיע בתחילת השבוע הזר היפני של יהלומי נתניה כי אינו מתכוון לחזור ארצה, בנתניה לא חיכו יותר מדי זמן והנחיתו שני שחקנים של נבחרת ספרד. רבע הגמר בפתח
למרות שבנתניה חשבו לא להביא שחקני רכש חדשים לקבוצה, החליטו ראשי המועדון לצרף במפתיע שני זרים חדשים מספרד. מדובר בשני שחקני נבחרת ספרד מיגל סנטיסו המכונה 'קומאן' ופרנסיסקו נויה המכונה 'פראן'. השחקנים יחזקו את נתניה בשלבי ההכרעה של של הליגה. לם התייחס לצירוף השחקנים החדשים ואמר: "אין ספק כי מדובר בשחקנים בשורה ראשונה של השחקנים בעולם.עכשיו נשאר להתפלל שהמצב יאפשר לקהל הרחב להנות מהביצועים של שני השחקנים הללו".

מי שעוד מבוקש בקבוצה הוא קפטן מכבי נתניה ערן לוי ששיחק בעברו בליגת החופים גם בנתניה וגם בחדרה. ראשי הקבוצה מתכוונים לפנות לקראת סוף השבוע למאמן מכבי נתניה יוסי מזרחי ולבקש ממנו להשתמש בשירותיו של לוי במשחק רבע הגמר. עוד בתחילת הטורניר פנו ראשי קבוצת החופים למזרחי וביקשו את לוי ואז סירב המאמן אבל כעת בשל הקרבה בין מזרחי ללם, ישנו סיכוי כי העסקה תצא לפועל ולוי יגיע למשחק בודד מול יפו.

שיבקשו גם את סוארנסה.. :-)

[תמונה: 181651.jpg] [תמונה: izjyo4d0wizq.jpg]
צריך לסרב לשטות הזו - עלול להיפצע.
באימונים על דשא יש יותר סיכויים להיפצע.. אם כבר הוא יכול לפצוע עם המספרות שלו..
לא, לא ועוד פעם לא!!!!
אימוני הקבוצה הרשמיים כבר החלו ואין מקום כעת לחלטורות מהסוג הזה.
אני לא יודע מי פונה ומי מבקש את ערן לוי אבל מדובר ב"שכונה" בהתגלמותה.
(17-Jul-2014 21:21)פיליפצוק כתב: [ -> ]לא, לא ועוד פעם לא!!!!
אימוני הקבוצה הרשמיים כבר החלו ואין מקום כעת לחלטורות מהסוג הזה.
אני לא יודע מי פונה ומי מבקש את ערן לוי אבל מדובר ב"שכונה" בהתגלמותה.

אין מצב שמזרחי יסכים...יום ראשון יוצאים למחנה...
משחק אחד של חצי שעה וזהו.. למה שלא יסכים? אפילו את רונאלדו לא שומרים ככה . מה דעתך בעניין דוד?
ערן לוי שיחק בנבחרת ישראל של החופים כמעט כל קיץ . משחק אחד קצר לא יגרום לו עומס. ופציעות זה חלק מהחיים תכף גם תגיד שערן לוי לא ישחק משחקי אימון.
לדעתי חשוב שערן יעזור לנתניה להגיע לפיינלפור בחופים. משחק רבע הגמר אמור להיות מאוד קשה .
יש מצב שמזרחי יסכים .. בני לם ומריים ישבו לו על הראש.
לא יסכים וטוב שכך. ובני לם צריך להבין שחאלס שכונה.
(17-Jul-2014 22:02)ORENARIEL כתב: [ -> ]משחק אחד של חצי שעה וזהו.. למה שלא יסכים? אפילו את רונאלדו לא שומרים ככה . מה דעתך בעניין דוד?
ערן לוי שיחק בנבחרת ישראל של החופים כמעט כל קיץ . משחק אחד קצר לא יגרום לו עומס. ופציעות זה חלק מהחיים תכף גם תגיד שערן לוי לא ישחק משחקי אימון.
לדעתי חשוב שערן יעזור לנתניה להגיע לפיינלפור בחופים. משחק רבע הגמר אמור להיות מאוד קשה .
יש מצב שמזרחי יסכים .. בני לם ומריים ישבו לו על הראש.

מעניין לי ת'תחת הכדורגל חופים הזה!!!
אם יוסי נותן אור ירוק לשטויות של בני לם הוא מאבד אצלי הרבה מהקרדיט והכבוד שאני נותן לו.
Reference URL's