מכבי נתניה

גירסה מלאה: שאלה
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
בעונת הירידה בסוף העונה הייתה אפשרות להראות לשומר את המנוי ולהיכנס דרך הכניסה הרגילה ולא דרך השער החשמלי בשבת,קניתי מנוי,ואני מקווה שזה יהיה גם השנה,אם מישהו יכול להפנות את השאלה או מישהו יודע בעצמו זה יהיה טוב
(16-Jul-2014 14:41)guylux123 כתב: [ -> ]בעונת הירידה בסוף העונה הייתה אפשרות להראות לשומר את המנוי ולהיכנס דרך הכניסה הרגילה ולא דרך השער החשמלי בשבת,קניתי מנוי,ואני מקווה שזה יהיה גם השנה,אם מישהו יכול להפנות את השאלה או מישהו יודע בעצמו זה יהיה טוב

בגלל זה ירדנו ליגה
(16-Jul-2014 15:29)אריאל כתב: [ -> ]
(16-Jul-2014 14:41)guylux123 כתב: [ -> ]בעונת הירידה בסוף העונה הייתה אפשרות להראות לשומר את המנוי ולהיכנס דרך הכניסה הרגילה ולא דרך השער החשמלי בשבת,קניתי מנוי,ואני מקווה שזה יהיה גם השנה,אם מישהו יכול להפנות את השאלה או מישהו יודע בעצמו זה יהיה טוב

בגלל זה ירדנו ליגה

אז אולי נשחק רק במוצש
כאילו שאנחנו קובעים.
(16-Jul-2014 15:59)guylux123 כתב: [ -> ]

בגלל זה ירדנו ליגה

אז אולי נשחק רק במוצש

הפוך, רק בשבת לפני חשכה וכניסה רק דרך הקרוסלה החשמלית המופעלת ע"י יהודים מבטן ולידה.

רק כח, כשהוא יבין שאנחנו לא מפחדים ממנו ומהכללים שלו ושאנחנו עושים מה בראש שלנו, הוא ירד מההפחדות שלו וחילול שבת לא יביא לירידת ליגה
(16-Jul-2014 16:51)אריאל כתב: [ -> ]
(16-Jul-2014 15:59)guylux123 כתב: [ -> ]

בגלל זה ירדנו ליגה

אז אולי נשחק רק במוצש

הפוך, רק בשבת לפני חשכה וכניסה רק דרך הקרוסלה החשמלית המופעלת ע"י יהודים מבטן ולידה.

רק כח, כשהוא יבין שאנחנו לא מפחדים ממנו ומהכללים שלו ושאנחנו עושים מה בראש שלנו, הוא ירד מההפחדות שלו וחילול שבת לא יביא לירידת ליגה
אני לא יודע אם אתה ציני,מה שבטוח שאתה מגזים,אבל השאלה הזאת הופנתה לא בשביל שאתה תיכנס לזה,אלא מישהו שבאמת יכול לקבוע,אז אני לא יתווכח איתך
אל תתייחס למפגר הזה אריאל יש לו בעיות נפשיות ומה הוא יודע בכלל מהחיים שלו על מכבי נתניה

גם לאלו ששומרים שבת אם ישחקו בכלל בשבת תהיה אפשרות להציג את המנוי אצל הסדרן מהצד ומצויין שהעלת את זה אתה יכול לשאול כל שאלה בלי להתייחס לכמה מפגרים כאן שאוהבים לדחוף את התחת שלהם כששתיים מודדים ז !!!

אריאל הוא אחד כזה
Reference URL's