מכבי נתניה

גירסה מלאה: להביא חלוץ ברזילאי - חבר לדודו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
למה שלא דודו ימליץ לנו על חלוץ חבר ברזילאי שיעזור לדודו להתאקלם?
בטוח שיש לו המון חברים שיסכימו להגיע לנתניה אך ורק בגלל ההמלצה של דודו...
אם גבי הרומני יכול להמליץ על חבר ששיחק איתו באותה קבוצה אז אפשר וחובה לעזור לדודו להתאקלם... מה אתם אומרים?

ועוד שאלה קטנה.. מה דעתכם על טועמה שבדרך לבני לוד? שווה להביא?
טועמה סוס מת,אבל אני בעד לשלוח איזה סקאוט לברזיל לשכונות שם ולצוד איזה כישרון בין 20,יש שם כול כך הרבה נערים ששחקנים מעולים!
הקישור שלך מפוצץ שחקנים אין מקום לעוד שחקן בעמדה הזאת כרגע מה שנחוץ זה חלוץ

Sent from my iPhone using Tapatalk
(08-Jul-2014 17:26)ranelbaz כתב: [ -> ]טועמה סוס מת,אבל אני בעד לשלוח איזה סקאוט לברזיל לשכונות שם ולצוד איזה כישרון בין 20,יש שם כול כך הרבה נערים ששחקנים מעולים!

יש לך סקאוט יותר טוב מדודו שגדל ושיחק שם ומכיר את המערכת עד הדרג הגבוה של הנבחרות?

צריך פשוט לבקש ממנו המלצה על חלוץ בעל פוטנציאל.. תחשוב שאפילו חלוץ בכיר בליגה השלישית בברזיל יכול להתאים לנו.
(08-Jul-2014 17:55)ORENARIEL כתב: [ -> ]
(08-Jul-2014 17:26)ranelbaz כתב: [ -> ]טועמה סוס מת,אבל אני בעד לשלוח איזה סקאוט לברזיל לשכונות שם ולצוד איזה כישרון בין 20,יש שם כול כך הרבה נערים ששחקנים מעולים!

יש לך סקאוט יותר טוב מדודו שגדל ושיחק שם ומכיר את המערכת עד הדרג הגבוה של הנבחרות?

צריך פשוט לבקש ממנו המלצה על חלוץ בעל פוטנציאל.. תחשוב שאפילו חלוץ בכיר בליגה השלישית בברזיל יכול להתאים לנו.
דווקא בנבחרת ברזיל שני החלוצים הם החלק החלש.
(08-Jul-2014 18:14)amir כתב: [ -> ]
(08-Jul-2014 17:55)ORENARIEL כתב: [ -> ]

דווקא בנבחרת ברזיל שני החלוצים הם החלק החלש.
והם מפרקים את הליגה פה אני מקווה שזה ברור לך,וגם חלוצים ברזילאיים הרבה הרבה הרבה פחות טובים מהם מפרקים את הליגה פה
תרכיבו קבוצה מ11 נערים ברזילאים בשכונות והם מפרקים את הליגה בהליכה
יש שם מלא כשרונות אבל לא כל כוכב בשכונה יכול להפוך לשחקן מקצועני.
איזה כייף לאוהד שרואה בבית עם דודו את נבחרת ברזיל במונדיאל...
[תמונה: 10501668_10152503735517415_8271879514909663228_n.jpg]
עכשיו זה בטח לא כיף - מקוה שהסיוט הזה לא יכניס אותו לדיכי ממושך.

ובמקום חלוצים מברזיל תמליץ על חלוצים גרמנים.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk

בטח יש לא מעט שולרים, מילרים וסתם קלוזות.

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's