מכבי נתניה

גירסה מלאה: עכשיו שעפנו מהמונדיאל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
מתי מחנה אימונים, מי היריבות, מה עם הבלם והחלוץ?
מחר משחק אימון ראשון נגד נצרת עלית

Sent from my iPhone using Tapatalk
עם כל הכבוד והסימפתיה שהיו לי לנבחרת של לואיס, אני שמח שהולנד הם אלו שעלו לחצי הגמר כי לא הייתי רוצה לראות במעמד כזה נכבד נבחרת אפורה (עם שוער תותח) שמדקה ה- 10 משחקת בשביל להגיע לפנדלים ואני כן רוצה לראות במעמדים כאלה איכויות כמו אריאן רובן.
לא הייתי אומר שהם אפורים. הם עלו למשחק הזה בידיעה שמולם נבחרת עדיפה בכמה רמות. מדקה ראשונה היה ברור שהם רוצים להגיע לפנדלים וזה מה שקרה בסוף. יש להם כמה שחקנים שאנחנו רק יכולים לחלום שישחקו אצלנו (קמבל הזה למשל שחקן ענק).
די הזכיר לי את הגמר שלנו מול ק"ש. לפעמים כשהבדלי הרמות ברורים אין ברירה אלה לשחק על תוצאה.
(06-Jul-2014 9:51)פיליפצוק כתב: [ -> ]עם כל הכבוד והסימפתיה שהיו לי לנבחרת של לואיס, אני שמח שהולנד הם אלו שעלו לחצי הגמר כי לא הייתי רוצה לראות במעמד כזה נכבד נבחרת אפורה (עם שוער תותח) שמדקה ה- 10 משחקת בשביל להגיע לפנדלים ואני כן רוצה לראות במעמדים כאלה איכויות כמו אריאן רובן.

הבדלי גישות...

אותי לא מענין "כדורגל יפה" ואני כמעט ולא רואה כדורגל, למעט מכבי נתניה...

אצלי כדורגל זה "אנחנו נגדם" ולכן אני חייב בכל משחק לבחור לי צד ואז לא מעניין אותי למי מגיע...
(06-Jul-2014 10:18)אופיר34 כתב: [ -> ]לא הייתי אומר שהם אפורים. הם עלו למשחק הזה בידיעה שמולם נבחרת עדיפה בכמה רמות. מדקה ראשונה היה ברור שהם רוצים להגיע לפנדלים וזה מה שקרה בסוף. יש להם כמה שחקנים שאנחנו רק יכולים לחלום שישחקו אצלנו (קמבל הזה למשל שחקן ענק).
די הזכיר לי את הגמר שלנו מול ק"ש. לפעמים כשהבדלי הרמות ברורים אין ברירה אלה לשחק על תוצאה.

זאת לא נבחרת לחצי גמר מונדיאל.
הם עשו מעל ומעבר מבחינתם בעצם ההגעה לרבע הגמר.
ולא הייתי עושה את ההשוואה בין גמר גביע מדינה בליגת "פח" ישראלית לבין מאבק על הזכות להגיע לחצי גמר גביע עולם.
גם אם הם לא הציגו כדורגל יפה צריך להגיד שאפו.
הייתה להם אתמול במשחק הגנת ברזל, בטוחה שהרבה בזכות עבודה של לואיס.
אם מכבי נתניה תהיה חכמה כדאי שתביא את לואיס בתור עוזר מאמן נוסף לטובת עבודה עם ההגנה
(06-Jul-2014 11:39)michalv כתב: [ -> ]גם אם הם לא הציגו כדורגל יפה צריך להגיד שאפו.
אם מכבי נתניה תהיה חכמה כדאי שתביא את לואיס בתור עוזר מאמן נוסף לטובת עבודה עם ההגנה

ללא ספק מגיע על הקרבה, נחישות, עמידה נכונה תצוגת שוערות מטורפת (איך הוא משחק רק בקבוצה כמו לבאנטה לא ברור לי).
(06-Jul-2014 11:39)michalv כתב: [ -> ]גם אם הם לא הציגו כדורגל יפה צריך להגיד שאפו.

ומי ישלם לו,שפיגלר?
הזכירו כל הזמן רק את לואיס ושכחו להזכיר שהיה להם גם מאמן התקפה, פאולו וונצ'ופה, אחד השחקנים הגדולים שהוציאה המדינה הזו אם לא הגדול ביותר.
עמודים: 1 2
Reference URL's