מכבי נתניה

גירסה מלאה: קצת אמון במאמן יוסי מזרחי לא יזיק לאוהדים האיטילגנטים כאן
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
מכבי נתניה במשך שנים נתנה אמון בראובן עטר למרות שאף פעם בחייו לא אימן קבוצה לפני , בגללו ירדנו ליגה בגלל החתרנות שלו להיות מאמן תחת גילי לנדאו לא הספיק לו !!!
והנה זאת לא הפתעה שכשהגיע טל בנין גמרו עליו כאן את ההלל ובגללו ירדנו ליגה !!!

אבל כשסוף סוף מגיע מאמן רציני טוב אחד שאומר את האמת תמיד בפנים בלי תירוצים בלי להיות דיפלומט שומעים כאן רחשים של חוסר ביטחון בהחלטות המאמן בהבאת שחקנים !

כל שחקן שהובא לנתניה לא הונחת ליוסי מזרחי אלא הוא בעצמו בחר אותם אחד אחד , לעומת זאת כל שחקן שלא נמצא בנתניה מזרחי החליט שהוא לא מתאים לו .

יוסי מזרחי שימש כעוזר מאמן הנבחרת , שימש כמאמן בבית"ר ירושלים כשלקח איתה אליפות , שימש כמאמן אשדוד שנים וקידם עשרות אם לא מאות צעירים , שימש כמאמן מכבי פ"ת , כמאמן מכבי ת"א ואם לא הנאמנות והיושרה שלו למערכת שהביאה אותו למכבי ת"א יכל להישאר כמאמן ראשי בה !!!

לפחות תנו לו קרדיט כמו שנתתם בזמנו לשתי המוקיונרים עטר ובנין .....

עכשיו הוא רוצה להביא בלם יש בעיה של כסף כי גם חלוץ טוב הוא רוצה להביא , אם לא תתנהגו בפאניקה והיסטריה בלם מצוין יגיע וחלוץ מצוין גם יגיע ותהיה לנו עונה טובה , אם תכניסו את המערכת בלחץ ניפול שוב על איזה בלם פנסיונר כמו בעונה שירדנו בה עם הפולני ...
נראה לי שהיחידי שמלחיץ את העיניינים זה אתה ..
חסר לי רק אישור של אופיר והגיעו ימות המשיח
טל.מ איך אני מלחיץ בתמיכה שלי בכל צעד שההנהלה והמאמנים נקטו ?
לא הבנתי למה כתבת את הפוסט הזה . מניין האוהדים שכותבים פה ועוד ה20 בפייסבוק מלחיצים את המערכת ? אתה מלחיץ את עצמך ..
מה זה משנה כמה נכנסים לכאן ? יש לדברים תהודה !!!

ובאמת על אותו משקל למה לחפור על פינאס ? הרי רק 20 אוהדים גולשים כאן ובפייסבוק
כי זה מעצבן שלושה וזה שווה את זה ..
(03-Jul-2014 16:49)זאב רווח כתב: [ -> ]מה זה משנה כמה נכנסים לכאן ? יש לדברים תהודה !!!

גם לפלוצים שלי יש תהודה
(03-Jul-2014 17:40)אריאל כתב: [ -> ]
(03-Jul-2014 16:49)זאב רווח כתב: [ -> ]מה זה משנה כמה נכנסים לכאן ? יש לדברים תהודה !!!

גם לפלוצים שלי יש תהודה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
בגלל ראובן עטר נתניה ירדה ליגה?
עמודים: 1 2
Reference URL's