מכבי נתניה

גירסה מלאה: בן שושן
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
(30-Jun-2014 0:01)טל.מ כתב: [ -> ]לא מכיר את הספסלים של האחרות. וגם אתה לא. מכיר את הספסל שלי. אל תגרור אותי לדיון חסר תוחלת. אמרו לך הספסל ריק אמרת צעירים אמרתי לך הצעירים האלה לא מספיקים. נקודה . וגם אמרתי נכון להרגע. תדמיין לך את הסיטואציה הבאה - הקבוצה משחקת חרא מפגרת 1:0 2:0 ומזרחי מחפש את ההוא מהספסל שיעשה את השינוי ויהפוך את המשחק . יש לו ? אתה רוצה ללכת יותר רחוק ? מי היה בספסל של בנין ? שיטרית ארנון תמיר ההוא מקונגו דין גבאי עמית שומוביץ ירין חסאן ויקי כחלון לירן שריקי. מי הופך את המשחק ? קצת תחשוב לפני שאתה יורה. זה לא מערכון ספגטי. מותר לחשוב.

א. אם אתה לא מכיר את הספסלים של האחרות, איך אתה קובע ששלנו לא טוב?
ב. הספסלים של רוב הקבוצות בליגה מתבסס על שחקני בית צעירים, שחקנים מליגות נמוכות שמקבלים הזדמנות ושחקנים בשלהי הקריירה ואני מוציא 2-3 קבוצות עם תקציבים גבוהים שיכולים להרשות לעצמם סגל רחב.
ג. הסגל לא הושלם אבל כרגיל חמור קופץ בראש כבר קובע עובדות ויורה ביקורות.
ד. אין לך מושג!
מכיון שאת השחקנים האלה ראיתי שנה שעברה ואני יודע מה הם שווים.
אתה יודע להסית את הדיון לפסים אישיים כי רק שם אתה חזק. כל שאר הטיעונים שלך לא מחזיקים מים.
תבדוק מה ענו לך פה עוד כמה ותראה מי חסר המושג ביננו. מבחינתי הויכוח איתך הסתיים.
ספסל שמורכב משניר דורי, דאבור, שריקי, קאיודה/חלוץ זר, חסן, צלישר ואברג'יל הוא ספסל לא רע בכלל שיכול לתת מענה במידת הצורך.
בנוסף יש כרגע בסגל את גרשומוב, אבו עביד, ביסאן, כחלון, מנצור, שריקי ועוד כמה צעירים שאולי יפתיעו במחנה האימון וישארו בסגל הקבוצה.
הלו??? זה מכבי נתניה "העולה החדשה"...
כל שחקן שרק טיפה מחשיב את עצמו והיה מיועד להיות "ספסל עמוק" היה תוך יומיים מבקש "שיחה על מעמדו" ומחפש קבוצה אחרת.

אף שחקן ראוי לא יבוא לנתניה להיות "ספסל ראוי"

צריך לבנות סגל ראשון טוב, שינצח את החלשות והבינוניות (כמו שניצחנו בגביע את רמה"ש ומכבי פ"ת) ויסחוט תיקו מהחזקות (כמו ק"ש בגמר, אחרי 90 דקות)
(30-Jun-2014 10:08)אריאל כתב: [ -> ]הלו??? זה מכבי נתניה "העולה החדשה"...
כל שחקן שרק טיפה מחשיב את עצמו והיה מיועד להיות "ספסל עמוק" היה תוך יומיים מבקש "שיחה על מעמדו" ומחפש קבוצה אחרת.

אף שחקן ראוי לא יבוא לנתניה להיות "ספסל ראוי"

צריך לבנות סגל ראשון טוב, שינצח את החלשות והבינוניות (כמו שניצחנו בגביע את רמה"ש ומכבי פ"ת) ויסחוט תיקו מהחזקות (כמו ק"ש בגמר, אחרי 90 דקות)

תספר את זה לאלה שהתבלבלו וחושבים שנתניה זה ריאל מדריד ויוסי מזרחי זה קרלו אנצ'לוטי.
פיליפצ'וק מה אתה מתרגש מכל בכי ? בהתחלה אמרו אין שחקנים עכשיו אין ספסל , אפשר לחשוב שהספסל בקבוצות אחרות מחזיקים את מסי ואגוארו , מה הספסל של מכבי ת"א ? מה הספסל של מכבי חיפה ? על הפועל תל אביב איני מעז לדבר ...

התוצאות בשטח ידברו ואם הקבוצה תתחבר טוב וכל שחקן יתן 150 אחוז בכל אימון בכל משחק תהיה לנו עונה טובה
(30-Jun-2014 10:39)זאב רווח כתב: [ -> ]פיליפצ'וק מה אתה מתרגש מכל בכי ? בהתחלה אמרו אין שחקנים עכשיו אין ספסל , אפשר לחשוב שהספסל בקבוצות אחרות מחזיקים את מסי ואגוארו , מה הספסל של מכבי ת"א ? מה הספסל של מכבי חיפה ? על הפועל תל אביב איני מעז לדבר ...

התוצאות בשטח ידברו ואם הקבוצה תתחבר טוב וכל שחקן יתן 150 אחוז בכל אימון בכל משחק תהיה לנו עונה טובה
אתה באמת חי בסרט הזה שיש לנו את העומק של מכבי תל אביב ומכבי חיפה?
אני בספק אם רווח ראה משחק של נתניה בחמש השנים האחרונות.
איפה ראית שאמרתי שיש לנו את אותו הספסל ?

אמרתי שגם אצל מכבי ת"א עדיין אין כוכבי על בספסל הליגה הישראלית אין בה הרבה הבדלים בין הצמרת לתחתית
הרבה פעמים תראה קבוצות גדולות קורסות בגלל איבוד עמידה במטרה למרות שהעונה רק מתחילה זה קרה למכבי חיפה בתקופת עטר ששם חשבו שיקחו אליפויות בהליכה למרות הספסל העמוק שלהם וככה גם אצל חיפה של אריק בנאדו עוד לפני שסגרו סיבוב ראשון הם התפרקו !! למרות הספסל והעומק .

עונה תלויה הרבה ביריבות ובמומנטום של נצחונות והפסדים
בשביל אליפות שזה הרבה יותר קשה העונה צריך לנצח את הקטנות בית וחוץ , לנצח את הגדולות בבית וזה אפשרי , ולהוציא כמה שיותר תיקו מול הגדולות בחוץ !!
מה עם עדן בן מנשה??? שחקן מצוין וגם שחקן שגדל פה בקבוצה
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's