מכבי נתניה

גירסה מלאה: 3 חיזוקים ואנחנו נלחמים עד סיום העונה לאליפות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
כן עכשיו תתחילו לשפוך בדיחות על חשבוני ולשאול מה שתיתי והאם הכדורים בצבע הנכו לקחתי , לבריאות ועל ה -ז שלי !!

אני רואה איך יוסי מזרחי ושי הולצמן בונים קבוצה מאוד חזקה שימו לב היטב :

שוער מצויין ולהרבה שנים , שוער שמעורב בהמצות שחקנים
לויטה
מגן שמאלי אני מפחד לומר זה הפחד שלי אני מאוד מאוד מקווה ששמעון הרוש לא יאכזב ! אם הוא באמת טוב יהיה לנו אגף שמאל פעיל מאוד .
מגן ימני אם הראש שלו יהיה באמת רק בכדורגל הרווחנו את המגן הימני הכי טוב בארץ שפונגין לא מגיע לפקקים שלו . לשני המגינים יש מחליפים טובים . אלירן ג'ורג' ואנס דאבור .
בלם צוצליץ בלם מצוין הוכיח בליגת העל יציבות הלוואי ויגיע
עידו לוי העונה יהפוך לאחד הבלמים הטובים בארץ מילה שלי , גם ירין חסן יתן עונה טובה . לגבי עידו לוי אם יתאמן חזק במחנה האימון ויצבור ביטחון בתחילת הליגה יהפוך לבלם הטוב בישראל . חייב להשתפר במהירות .

הקישור האחורי שלנו העונה יהיה הקישור האחורי הטוב בליגה ללא ספק .
גיורגי הרומני יהיה גרזן חזק ביותר כשימתינו על הספסל ז'אן וצלישר !!!
אם התיאום בהגנה ובקישור האחורי יהיה טוב נהיה קבוצת ההגנה בין החזקות בליגה

תוסיפו עכשיו את דודו סראנסה הברזילאי שחקן הגנה והתקפה בחסד עליון מסירות סרגל מרחוק ומקרוב דאבל פאסים והכי חשוב בעיטות מרחוק מחוץ לרחבה על הטל בנין בזמנו כשחקן !!! כל זה ותוסיפו כושר גופני בלתי נגמר אנרג'ייזר עולה ויורד עולה ויורד .

בקישור הקדמי יש את ערן לוי מצד שמאל , ערן שחקן מצויין ויש לו מסירות ואיומים לשער מרחוק גם כן ומתוך ה 16 רק טוב נראה ממנו העונה בקישור הקדמי .
כאן חסר לי עוד קשר עושה משחק טכני מצויין שידע להכניס עוד כדורים לחלוצים ואם יהיה זה שחקן טכני מאוד יוכל לתת דאבל פאסים והנאה לאוהדים .ברוכיאן ? סרג'נאסר ? קשר זר ?

עמית בן שושן וקיודה בהתקפה , כולם מרגישים חוסר מחץ בהבקעות או שזה רק אני ? אז אם יכלו להביא את רוברטו קולאוטי זה היה פשוט חלום !!!!

אם יהיה לנו סגל כזה ונפתח טוב את העונה והשחקנים יצברו ביטחון אפשר להפתיע ולהילחם מול האריות כי אין הרבה הבדלים בין מקום ראשון למקום חמישי העונה הזאת .... האם מכבי נתניה בניצחונות על " הקטנות " יכולה לצבור מספיק נקודות על מנת להיחשב כבר לקבוצה גדולה ? אני מאמין שכן !
עוד 3 חיזוקים ואנחנו חזק חזק בצמרת
בלם, קשר טכני טבעי, וחלוץ !
אני לא מבין אותך כל עשר דקות אתה פותח פוסט אם תסתכל אחורה תראה שכל הפוסטרים שלך אותה גברת בשינוי הדרת אם ואם ואם כבר עכשיו אני אומר לך ששמעון הרוש זה בלופ כנל בן שושן הזרים זה תעלומה קנדה חיזוק טוב מאוד בקיצור הכל יקום ויפול על הזרים
אני מסכים איתך.
דויד לואיז
חואן מאטה
לואיס סוארס
ואנחנו חזק בצמרת.
שים לב איך הייתי לארג׳ וויתרתי על טיאגו סילבה מסי וניימאר !
אם כל הקחקנים יהיו בשיאם כולל הזרים +חיזוק של נאווקמה ביטון וצוצליץ +מזל ותמיכה מהקהל שיתעורר נוכח להתמודד על מקום 4 אולי אולי 3 אבל בסיטואציה מופרחת ביותר
פליטוף עליון וקבוצה עם כדורגל יפה ולנצח את באר שבע בכל המשחקים יספק את כולנו לאט לאט נשתפר נוציא כל שנה 2-3 שחקנים הכי חלשים ונביא 2-3 טובים ולא מהפכה בסגל ואם השחקני נוער שלנו ושל טוברוק יהיו תגלית תוך 3 שנים נתמודד גבוהה שגם אליפות לא תיהיה מילה גסה אבל זה תלוי בהתנהלות נכונה ושיווק .

ויש לי שאלה :לדוגמא אם ניכח 2 אליפויות רצופות ונגיע לשלב הבתים של הליגה האירופית נגיד ,לדעתכם נמכור 11 אלף מנויים?
קודם תלך למשחקים קשקשן ותעשה מנוי
(25-Jun-2014 23:35)רון סאבן1 כתב: [ -> ]אם כל הקחקנים יהיו בשיאם כולל הזרים +חיזוק של נאווקמה ביטון וצוצליץ +מזל ותמיכה מהקהל שיתעורר נוכח להתמודד על מקום 4 אולי אולי 3 אבל בסיטואציה מופרחת ביותר
פליטוף עליון וקבוצה עם כדורגל יפה ולנצח את באר שבע בכל המשחקים יספק את כולנו לאט לאט נשתפר נוציא כל שנה 2-3 שחקנים הכי חלשים ונביא 2-3 טובים ולא מהפכה בסגל ואם השחקני נוער שלנו ושל טוברוק יהיו תגלית תוך 3 שנים נתמודד גבוהה שגם אליפות לא תיהיה מילה גסה אבל זה תלוי בהתנהלות נכונה ושיווק .

ויש לי שאלה :לדוגמא אם ניכח 2 אליפויות רצופות ונגיע לשלב הבתים של הליגה האירופית נגיד ,לדעתכם נמכור 11 אלף מנויים?

מסכים איתך לגבי הכל,ולגבי השאלה לדעתי עם מחירים נכונים והצלחות כמו שאמרת זה יהיה אפשרי,אבל בוא נגיע לשם קודם מבחינתי למכור 2000 מנויים ולהיות במצב שאמרת
אי אפשר לדעת איזו קבוצה תהיה בשנה הבאה. סיום בפליאוף עליון יהיה הצלחה גדולה.
(26-Jun-2014 0:32)yaron73 כתב: [ -> ]אי אפשר לדעת איזו קבוצה תהיה בשנה הבאה. סיום בפליאוף עליון יהיה הצלחה גדולה.

ברור, אבל תתפלא יש כאלה שכבר יודעים Confused
(25-Jun-2014 23:35)רון סאבן1 כתב: [ -> ]אם כל הקחקנים יהיו בשיאם כולל הזרים +חיזוק של נאווקמה ביטון וצוצליץ +מזל ותמיכה מהקהל שיתעורר נוכח להתמודד על מקום 4 אולי אולי 3 אבל בסיטואציה מופרחת ביותר

אם תיקח 2 אליפויות ברצף ותגיע לשלב הבתים של הליגה האירופאית (בנשירה מהצמפיונס...) אז יהיו לך 5000 מנויים ו11000 אוהדים למשחק.

מצד שני, אם ביבי יחתום על שלום עם הפלסטינים, שבהסכם יהיה כתוב שהם עוברים כולם מרצונם לירדן וזה סוף הסכסוך, הוא יזה בכ100-110 מנדטים ויוכרז כמלך...
שאלתי את זה כדי לדעת אם הקהל שלנו מסוגל לזה ,ושאפשרי לחזור לימים שהקהל שלנו הוא הגדול בארץ
ברור שלא ניכח שתי אליפויות רצופות זו שאלה תאורטית בלבד .
עמודים: 1 2 3
Reference URL's