מכבי נתניה

גירסה מלאה: כמה קשרים קדמיים יש לנו ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
אני לא מכיר את בן מלכה מה התפקיד האמיתי שלו וגם הקשר או החלוץ אלירן שריקי , כמה קשרים קדמיים טבעיים באמת יש לנו ? ערן לוי לא גדלמכקשר אלא כקיצוני שמאלי במכבי חיפה !!
מתי ראית לאחרונה משחק של מכבי נתניה שאתה לא מכיר שחקנים?
כאחד שנותן פה הצעות מה ומי לקנות נראה שאתה לא ממלא את חובך הבסיסי שהוא לקנות מנוי.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
אתה מכיר את בן מלכה ? מה אכפת לך מה ומי לגביי ? למה כששואלים יהודי על חור של מחט הוא עונה על חור של תחת ?

אני לא מכיר את בן מלכה ולא מחזיק ממנו רן רול ושליו מנשה הם הקשרים הטבעיים היחידים שיש לך עכשיו בקבוצה

האם תואיל בטובך להאיר את עיניי במידע ולא בפנס ?
חמשת אלפים מנויים אתה רוצה ולא ראית את נתניה .... אתה לא מכיר את בן מלכה אז איך אתה יודע אם להחזיק ממנו או לא ...? זאב אתה מלא סתירות.
באמת שלא ראיתי את בן מלכה , ואני לא מכיר אותו כשחקן ... אבל האם זה השחקן שנתניה יכולה להסתמך עליו בעונה הבאה ? ערן לוי לא בנוי ל 90 דקות , שליו מנשה לא נשאר , חייבים להביא עוד קשר בונה משחק !!

אבירם ברוכיאן פנוי , חנן ממן פנוי , גורדנה פנוי , דיע סבע פנוי , סרג' נאסר פנוי , ימפולסקי פנוי ...... סולליך פנוי
אף אחד לא מבין למה הביאו את בן מלכה. מהרגע שהגיע בקושי שיחק וגם כשיחק היה ככה ככה. ואז מזרחי בצעד תמוה העלה אותו ליציע. בשביל מה להביא שחקן בינואר מקבוצת ליגת על לקבוצת ליגה לאומית ולשלוח אותו ליציע ... אני לא אתפלא אם הוא ישוחרר.
(25-Jun-2014 17:47)טל.מ כתב: [ -> ]אף אחד לא מבין למה הביאו את בן מלכה. מהרגע שהגיע בקושי שיחק וגם כשיחק היה ככה ככה. ואז מזרחי בצעד תמוה העלה אותו ליציע. בשביל מה להביא שחקן בינואר מקבוצת ליגת על לקבוצת ליגה לאומית ולשלוח אותו ליציע ... אני לא אתפלא אם הוא ישוחרר.

עד כמה שזכור לי הוא חתום ל 3 שנים

Sent from my iPhone using Tapatalk
(25-Jun-2014 18:41)shay suissaa כתב: [ -> ]תרדו מחנן ממן
http://www.one.co.il/Article/235568.html
תרד מאלי טביב...
שי סויסה תגיד לי מי זה בדיוק חנן ממן ? מעדיף שחקן נוער עליו תאמת מזרחי איכזב בקטע של שחקני הבית הוא אמר שבליגת העל הוא ישלב שחקני בית ועם כמות הזרים והרכש שמגיע לפה לא חושב שנראה שחקני בית בהרכב כמובן שחקני בית טובים ולא כמו עידו לוי אני לא מבין איך לא שיחררו את הבלופ הזה בקושי מתאים ללאומית
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Reference URL's