מכבי נתניה

גירסה מלאה: עוד חלק לפאזל
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6
יופי.
עכשיו להצמיד לו שומר בכדי שיתעסק בכדורגל נטו על הדשא.

חייבים חלוץ. ולא עידו אקסברד

Sent from my GT-I8190T using Tapatalk
מקצועית לא מדובר בהיחלשות לעומת טופי ויש שיגידו שמדובר בשידרוג.
קנדה מביא תכונות התקפיות שלטופי לא היה וגם לא יהיה ומצד שני הוא פחות פיזי מטופי.
מההחתמה של קנדה ניתן להבין שמזרחי לא הסתפק במה שהביא טופי לקבוצה בכל מה שקשור לתמיכה בהתקפה.
מחוץ למגרש מדובר לדעתי בהימור גדול אבל כנראה שאחרי הצלחה עם ערן לוי הכל נראה קטן על יוסי.
(22-Jun-2014 15:06)פיליפצוק כתב: [ -> ]מקצועית לא מדובר בהיחלשות לעומת טופי ויש שיגידו שמדובר בשידרוג.
קנדה מביא תכונות התקפיות שלטופי לא היה וגם לא יהיה ומצד שני הוא פחות פיזי מטופי.
מההחתמה של קנדה ניתן להבין שמזרחי לא הסתפק במה שהביא טופי לקבוצה בכל מה שקשור לתמיכה בהתקפה.
מחוץ למגרש מדובר לדעתי בהימור גדול אבל כנראה שאחרי הצלחה עם ערן לוי הכל נראה קטן על יוסי.

ותוסיף שטופי זר וקנדה ישראלי,ותקבל גם שידרוג לדעתי וגם מקום נוסף לזר,ואיפה מתלונני טופי עכשיו?
(22-Jun-2014 15:06)פיליפצוק כתב: [ -> ]מקצועית לא מדובר בהיחלשות לעומת טופי ויש שיגידו שמדובר בשידרוג.
מקצועית אין לי בעיה אבל מה הקשר לערן לוי? פה יש לך עסק עם עבריין.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(22-Jun-2014 15:12)amir כתב: [ -> ]

א. ההשוואה לערן לוי היה בקטע של שחקן עם רזומה בעייתי.
ב. כשאתה קורא לו "עבריין" למה אתה מתכוון? אם הוא היה עבריין כלומר בקטע הפלילי אז הוא היה צריך להיות במקום אחר ואם הוא לא שם אז כנראה שהוא לא. ואם אתה מתכוון לעבריין בקטע של מסתובב עם טיפוסים מפוקפקים והימורים אז אני יכול לתת לך רשימה לא קטנה של שחקנים מליגת העל וגם איזה מאמן או שניים שמעורבבים יופי יופי עם עבריינים ומשפחות פשע.
(22-Jun-2014 15:23)פיליפצוק כתב: [ -> ]
(22-Jun-2014 15:12)amir כתב: [ -> ]

א. ההשוואה לערן לוי היה בקטע של שחקן עם רזומה בעייתי.
ב. כשאתה קורא לו "עבריין" למה אתה מתכוון? אם הוא היה עבריין כלומר בקטע הפלילי אז הוא היה צריך להיות במקום אחר ואם הוא לא שם אז כנראה שלא. ואם אתה מתכוון לעבריין בקטע של מסתובב עם טיפוסים מפוקפקים והימורים אז אני יכול לתת לך רשימה לא קטנה של שחקנים מליגת העל וגם איזה מאמן או שניים שמעורבבים יופי יופי עם עבריינים ומשפחות פשע.

וגם סוכן שחקנים ופרשן בטלויזיה

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
תגובה מצחיקה של אחד המגיבים בפייסבוק: עומרי קנדה בתגובה: "תקופת ההימורים מאחורי, מבטיח שהראש שלי רק בכדורגל. מתערב איתכם שאני מבשל לפחות שבעה שערים העונה"
אם נעלם ארנק בחדר ההלבשה מי החשוד המיידי קנדה או הרומני?

חייב חלוץ שהשם שלו מתחיל באות דודו ביטון

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
עמודים: 1 2 3 4 5 6
Reference URL's