מכבי נתניה

גירסה מלאה: בקשר לשמעון הרוש
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
גם אני רציתי ששמעון הרוש יחתום עוד בימי המתולתל היה מדובר שיגיע ויחליף את עמרי בן הרוש !
מי שזוכר הוא היה בבאר שבע אבל כמעט ולא שיחק .

היום חבר בעבודה אומר לי שהוא גם לא הרבה לשחק בהפועל תל אביב ואיבד את מקומו לקשיש יגאל אנטבי

יכול להיות שהחתמנו בלוף ????

מישהו ראה אותו משחק שיכול לתת לנו עליו פרטים ?
ממה שראיתי בטלוויזיה כשהוא עוד שיחק הוא היה חלש. אני לא בטוח שהוא טוב מטובול אבל אם להיות כן - לא ראיתי אותו מספיק .
אכן איבד את מקומו.בהרכב לאנטבי בגלל פציעה שיחק כ11 משחקים בעונה שעברה.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
גם אני דיברתי עם חבר אוהד הפול ת״א(בעל מנוי)שאמר עליו ״בתחילת העונה שיחק,היה פרווה,עד שהרבה להיפצע(אמנם לא פציעות רציניות אך מרובות)לאחר מכן לא חזר להרכב כאשר יגאל אנטבי ומגן ימני(ליאו לוי אם אני לא טועה) הועדפו על פניו״.בהחלט לוקחים פה סיכון,אך לא לדאוג יש את עדי סופר שממתין להזדמנות מהספסל...
(19-Jun-2014 22:52)אלון כתב: [ -> ]גם אני דיברתי עם חבר אוהד הפול ת״א(בעל מנוי)שאמר עליו ״בתחילת העונה שיחק,היה פרווה,עד שהרבה להיפצע(אמנם לא פציעות רציניות אך מרובות)לאחר מכן לא חזר להרכב כאשר יגאל אנטבי ומגן ימני(ליאו לוי אם אני לא טועה) הועדפו על פניו״.בהחלט לוקחים פה סיכון,אך לא לדאוג יש את עדי סופר שממתין להזדמנות מהספסל...
עדי סופר לא יהיה בסגל בכלל ואם כבר יש את דאבור

(19-Jun-2014 22:52)אלון כתב: [ -> ]גם אני דיברתי עם חבר אוהד הפול ת״א(בעל מנוי)שאמר עליו ״בתחילת העונה שיחק,היה פרווה,עד שהרבה להיפצע(אמנם לא פציעות רציניות אך מרובות)לאחר מכן לא חזר להרכב כאשר יגאל אנטבי ומגן ימני(ליאו לוי אם אני לא טועה) הועדפו על פניו״.בהחלט לוקחים פה סיכון,אך לא לדאוג יש את עדי סופר שממתין להזדמנות מהספסל...

התכוונת כן לדאוג
(19-Jun-2014 22:57)guylux123 כתב: [ -> ]

התכוונת כן לדאוג

התכוונתי בהומור...ולדעתי לסופר מגיע מקום בסגל,ולאט לאט עם החיצים...
בסגל של הפועל הרצליה אולי.

(19-Jun-2014 22:56)amir כתב: [ -> ]
עדי סופר לא יהיה בסגל בכלל ואם כבר יש את דאבור

אתה כבר קבעת שהוא לא יהיה ?
אולי יהיה בסגל הרחב דשא יראה מיציע הכסף.

עמודים: 1 2
Reference URL's