מכבי נתניה

גירסה מלאה: בן שושן סיכם יופי !!! חסר לי סולליך $$$$$
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
עמית בן שושן סיכם היום על משכורת 120 אלף $
יאללה חסר בלם עומרי קנדה עומד לסגור קשר כמו ממן וסולליך ומכבי נתניה תפציץ בליגה
מה יש לך לעשות עם סולליך על חשבון מי בהרכב/בספסל ? כנל לגבי ממן
יש לך מקום ל 2 זרים במידה ושגב ישחרר את הכסף בלי מיסוי כנראה שטב״ח יחתום ויסגור את עמדת הבלם ואז יגיע חלוץ זר וכנראה עוד קשר קדמי זר במידה ולא ישוחרר הכסף ילכו על בלם זר וחלוץ ישראלי וקשר קדמי

Sent from my iPhone using Tapatalk
לא כדאי להביא את עומרי קנדה . לאו דוקא מבחינה מקצועית,האיש בזמנו היה חייב כספים ,לא יודע מה מצבו כיום,אם יש לו חובות הוא עוד יכול למכור לנו משחקים וכו וכו...
(19-Jun-2014 22:39)moshe. כתב: [ -> ]לא כדאי להביא את עומרי קנדה . לאו דוקא מבחינה מקצועית,האיש בזמנו היה חייב כספים ,לא יודע מה מצבו כיום,אם יש לו חובות הוא עוד יכול למכור לנו משחקים וכו וכו...

תאמין שבדקו טוב טוב לפני שהחליטו להחתים אותו ( עדיין לא חתם )

Sent from my iPhone using Tapatalk
זיו טל בן חיים זה טעות הוא איבד מהירות אין לו את הרעב חבל לבזבז כסף טוב עליו , אני מעדיף בלם זר מהיר הלוואי ויביאו את צוצוליץ' או בלם זר אחר העיקר המהירות אצל בלם כי החלוצים היום מהירים וחזקים בעמדה הזאת אסור לפספס !

בקשר לסולליך אני אוהב שחקנים עם שליטה טובה בכדור וסולליך וירטואוז הוא ימשוך הרבה קהל

בין קשר קדמי זר לקשר קדמי ישראלי עדיף תמיד ישראלי , כי מי שברמה גבוהה לא יגיע לארץ וישראלים מבחינה טכנית התקדמו המון חנן ממן מתאים לנו כמו כפפה הוא משחק לעומק פסי סרגל מה אגיד לך הלוואי

אני מאמין שאלי שגב יוסיף על התקציב שנקבע הוא ויוסי מזרחי מתואמים בינהם יוסי לא היה מבקש שחקנים אם היה יודע שיש לו מספיק
אני מאמין עוד שלא סתם דיבר אלי שגב על פליאוף עליון הוא מעונין בכך ולכן ההשקעה תגדל טיפה מה גם שהעומס של להחזיק את מחלקת הנוער ירד טיפה בזכות עבודת הקודש של קובי בלדב עם הספונסרים
נשאר להביא בלם מגן ימני וחלוץ

לא ודע מאיפה הביאו את הקשר הקידמי אלה אם כן שריקי הוא חלוץ חוד או ערן לוי
(19-Jun-2014 22:50)צהוב לעולמים כתב: [ -> ]נשאר להביא בלם מגן ימני וחלוץ

לא ודע מאיפה הביאו את הקשר הקידמי אלה אם כן שריקי הוא חלוץ חוד או ערן לוי

אבל אומרים לך שהוא קשר אחורי !
ואם בן שושן יחתום אפשר לוותר על שריקי. בכסף שיחסך אפשר להביא חלוץ או שחקן כנף. זה הרבה יותר חשוב מלהחזיק שני שחקנים פחות או יותר דומים על אותה משבצת.
יש כרגע בכלל אינפלציה בקישור הקידמי אם מתכננים להביא עוד קשר, יצטרכו בסוף לדלל קצת.
עקב אכילס שלנו שנה שעברה(אם אפשר להגיד עקב אכילס על שנה שעברה)הנה חוליית הקישור,כנראה שגם יוסי מזרחי ראה את זה והחליט לטפל בזה לעומק.אני מאמין שיגיעו לפחות עוד חלוץ ובלם(בהנחה שבןן שושן וקנדה כמעט סגורים),ובא לציון גואל...
כנראה שדחיית פתיחת האימונים נבעה מכך שצריך עוד קצת זמן כדי לסגור עם מספר שחקנים שיוכלו להתחיל להתאמן עם הקבוצה כבר מתחילת האימונים.
אם אני מסדר את הקישור וההתקפה ככה:
גבריאל וצלישר/חסן קישור אחורי
סראנסה מקדימה ובן שושן קשר כנף שמאל
ערן לוי שחקן חופשי וקאיודה/חלוץ נוסף.
זה משאיר את שריקי, רול, מנשה, אברג'יל, גרשומוב, מלכה ודאבור על הספסל (צריך לדלל קצת).
לא רואה איפה יש מקום לעוד קשר קידמי זר.
במידה ונניח טל בן חיים מגיע, אני הייתי מוותר על זר חמישי ומביא זר רביעי חלוץ שפיץ בעלות של שני זרים.
במידה וטל בן חיים לא מגיע, אז הבלם יהיה הזר הרביעי וחלוץ נוסף החמישי.
עמודים: 1 2 3
Reference URL's