מכבי נתניה

גירסה מלאה: שמישהו יסביר לי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
מה הלהיטות ללכת על כל מיני צוצולוצים ונוואקמות .שחקנים שהגיעו לפיק העליון.
הרי ידוע שכל זר( טוב שיהיה )הוא עם פג תוקף במקרה הטוב של חצי שנה ואז יורד שאולה לרמה הישראלית.
אז למה לחפש מתחת לפנס ולשלם מחיר מופקע.
בליגות האירופאיות מסתובבים המון פליטים בדיוק כמו נווקמה.
לא לשכוח שבליגות האירופאיות השחקנים הגיעו לשם אחרי סקאוטים.
או ללכת ולבדוק בליגה מחוזית בברזיל ולהביא משם שלושה שחקנים מאותה קבוצה( .שלוש במחיר אחד וגם יעזרו לסרנדה להשתלב).
דווקא השחקנים האלמוניים הצליחו לעןמת השמות המפוצצים( מישהו שמע על בוקולי. נוואקמה או מנגה לפני שהגיעו לארץ? )
צריך קצת לקחת סיכון וללכת על הלא מוכר והזול.
כי מי שלא מעיז לא מתיז.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
כי כשאתה לא עושה סקאוטינג מסודר אלא חי מקלטות קטעי יוטיוב וסוכנים, יש סיכוי לא מבוטל שתיפול. כשאתה לוקח שחקן מוכר אתה יודע מה הוא שווה.
זה מזכיר לי את מלמיליאן שהעדיף זרים מוכרים ובינוניים מלבדוק שחקנים זרים בחול( בגלל פחד הטיסה. ..)הדפוס הזה חוזר לצערי.

(17-Jun-2014 21:36)חזום חזום כתב: [ -> ]זה מזכיר לי את מלמיליאן שהעדיף זרים מוכרים ובינוניים מלבדוק שחקנים זרים בחול( בגלל פחד הטיסה. ..)הדפוס הזה חוזר לצערי.

ליוסי אין פחד טיסה

יש לו חוסר מזומנים מיותרים
בגלל זה הוא נתן לשחקן אחד מעל 200 אלף יורו?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
זה כל העניין בגלל חוסר המזומנים צריך להעיז.
גיל ורמוט ובן סהר "כוכבים"גדולים בליגת העלק לא הצליחו באירופה.
כמה שחקנים כאלו זרים מסתובבים באירופה.

כן אבל מי יודע עליהם מי יעקוב אחריהם ? מחלקת סקאוטינג זה לא משהו שיש בנתניה.
ולהעיז לא עולה כסף? פעם ב נופל לך בליגה השנייה נוואקמה כזה שמחזיק אותך לאורך זמן.

הכל נכון אמיר אבל כשאתה צריך להחתים עוד לפחות 4 שחקנים לשים את כל הכסף על נווקאמה לא בהכרח יהיה חכם לעשות.
אני לא אמרתי נוואקמה בכל מחיר רק במסגרת התקציב ואישית לא חושב שיש שמץ סיכוי שהוא יהיה פה. אם שרצקי לא הצליח בטח שגב לא.

עמודים: 1 2
Reference URL's