מכבי נתניה

גירסה מלאה: מכבי נתניה וההתנהלות
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
נמעתי מלכתוב בפורום לאחרונה נותן לעושים במלאכה למלא את תפקידם אבל יש התייחסות ומדיניות לא ברורה לגבי שחקנים שמסיימים גיל נוער...
קצת רקע חריגי גיל עפ״י חוקי ההתאחדות מחוייבים בחוזה בקבוצה הבוגרת בדר״כ מדובר בחוזה חייל שווה ערך שנתי ל-4200 ש״ח כפול 10 חודשים
בחודש .
מה שמעצבן אותי הביא מאמן חדש (אחרי מאבקים מאחורי הקלעים כי המנהל המקצועי לא היה מוכן לקחת את הנוער) נותנים לו את 2 השנתונים הכי חלשים בעיקר 96 והכי גרוע משחררים לו 2 בלמים שהם אמנם חריגי גיל אבל המועדון טעה בעבר עם שיר צדק , ועם טיבי ולא היה רחוק מלשחרר את עומרי בן הרוש והשבוע משוחררים לי אגמי ומשוחרר בלם נוסף (שכחתי את שמו) 2 שחקנים שרק לפני שנתיים לקחו אליפות אחד מהם קפטן של שנים ....למה לא ללמוד מטעויות עבר לתת חוזה לעונה עלות של סביב ה-40 אלף ש״ח במידה ולא מספיק טובים לפחות שישאירו את הנוער בליגה באותה מידה כואב שיאיר זיו משוחרר ללא תמורה ...ואני כבר לא מדבר על זה שמאמן בקליבר של צרפתי היחידי שלקח 2 אליפויות בשנים האחרונות משוחרר כאילו יש פה את מוריניו ....אבל כנראה אלה שמפסידים שנה אחרי שנה לצרפתי את האליפות בחופים מתחילים לחשוש כי הוא הופך להיות חזק מהם...
יאיר זיו שוחרר ? מוזר חשבתי שרואים בו כפוטנציאל בוגרים.
לגבי צרפתי - לדעתי הוא קיבל ג'וב טוב יותר. מאמן נערים בנתניה מול מנהל מקצועי וסקאוט של מכבי ת"א בברקאי. קרוב לו לבית ומין הסתם יותר כסף. קח את זה בחשבון.
(17-Jun-2014 19:12)דוד חטב כתב: [ -> ]נמעתי מלכתוב בפורום לאחרונה נותן לעושים במלאכה למלא את תפקידם אבל יש התייחסות ומדיניות לא ברורה לגבי שחקנים שמסיימים גיל נוער...
קצת רקע חריגי גיל עפ״י חוקי ההתאחדות מחוייבים בחוזה בקבוצה הבוגרת בדר״כ מדובר בחוזה חייל שווה ערך שנתי ל-4200 ש״ח כפול 10 חודשים
בחודש .
מה שמעצבן אותי הביא מאמן חדש (אחרי מאבקים מאחורי הקלעים כי המנהל המקצועי לא היה מוכן לקחת את הנוער) נותנים לו את 2 השנתונים הכי חלשים בעיקר 96 והכי גרוע משחררים לו 2 בלמים שהם אמנם חריגי גיל אבל המועדון טעה בעבר עם שיר צדק , ועם טיבי ולא היה רחוק מלשחרר את עומרי בן הרוש והשבוע משוחררים לי אגמי ומשוחרר בלם נוסף (שכחתי את שמו) 2 שחקנים שרק לפני שנתיים לקחו אליפות אחד מהם קפטן של שנים ....למה לא ללמוד מטעויות עבר לתת חוזה לעונה עלות של סביב ה-40 אלף ש״ח במידה ולא מספיק טובים לפחות שישאירו את הנוער בליגה באותה מידה כואב שיאיר זיו משוחרר ללא תמורה ...ואני כבר לא מדבר על זה שמאמן בקליבר של צרפתי היחידי שלקח 2 אליפויות בשנים האחרונות משוחרר כאילו יש פה את מוריניו ....אבל כנראה אלה שמפסידים שנה אחרי שנה לצרפתי את האליפות בחופים מתחילים לחשוש כי הוא הופך להיות חזק מהם...

שלום חטב,בשנים האחרונות מרבית חריגי הגיל לא מקבלים שכר חייל(רק אותם חריגים שמשחקים ומתאמנים רציף בבוגרים מקבלים).
אגב , לא ניתן לדעת או להבטיח שמישהו מהם באופן וודאי יהיה שחקן ליגת העל אבל העושים במלאכה צריכים לקרוא את המפה נכון ולהבין שכדורגל זה מזמן ביזנס אין היום שחקני הגנה איכותיים בליגה הישראלית ולטפח ואף לשדרג את הקיים גם אם יצטרכו לוותר על מנהל אחד כי בסוף השחקנים הם שם המשחק

שלום סגל בכוונה הלכתי על נק׳ קיצון עם שכר מקסימלי לגיל בכדי שאנשים פה יבינו את גודל הטעות ...הרי אם הנוער יירד ליגה יאשימו את קשטן שהשחקנים האלה שוחררו בכלל בלי דהוא ראה אותם נותנים פס...
יאיר זיו שוחרר כי הוא היה בינוני גם בנוער אבל אולי היה צריך להיות מושאל ולהמתין לראות מה יתפתח אם מכבי ת"א יכולה להשאיל כל שחקן שסיים גיל נוער למה נתניה לא?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
(17-Jun-2014 19:30)amir כתב: [ -> ]יאיר זיו שוחרר כי הוא היה בינוני גם בנוער אבל אולי היה צריך להיות מושאל ולהמתין לראות מה יתפתח אם מכבי ת"א יכולה להשאיל כל שחקן שסיים גיל נוער למה נתניה לא?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

אמיר עוד לא הבנת שמכבי נתניה זה שכונה אחת גדולה

Sent from my iPhone using Tapatalk
כול עוד בלדב במכבי נתניה אנחנו נחשוב בקטן ,ולא תהיה חשיבה לתווך ארוך .
Reference URL's