מכבי נתניה

גירסה מלאה: פניה נרגשת לבעלי מכבי נתניה אלי שגב
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
עד עכשיו הרבה אוהדים בנתניה מתרגשים מהדרך שהתחלת בה , אנחנו בדרך הנכונה !

לפי הפרסומים צפויים לחתום עוד מגן ימני , חלוץ (כנראה בן שושן ) בלם זר וקשר טכני זר או ישראלי .

זה מספיק בהחלט על מנת להיות בחלק העליון של הטבלה אבל לא כמו שרגילים לומר 1-6 אין דבר כזה כי כשאוצרים זאת לא מתכוונים באמת למקום 1 אלא בסיטואציה מסויימת אם היריבותיאבדו ענין מוקדם אפשר גם להגיע למקום שני בליגה !!!
זה יפה זה מספיק בהחלט על מנת להעביר את השנה הראשונה אחרי העליה לליגה .

אבל אני נתקל בהמון תגובות של מלא אוהדים צעירים בגיל קטן יותר מהבנים שלי , האם יש משקל בכלל לאוהדים ורצונותיהם ?

לכן החלטתי לפנות אליך בזו הבקשה !

בטוח שהינך נכנס לקרא את התגובות שאני רושם כאן חחחחח אבל אם אכן תגובה זו תגיע לאזניך הייתי מבקש בשם המון אוהדים צעירים של מכבי נתניה שעשו מאמץ גדול להגיע אל שחקן חלוץ שאין לי מושג בגרוש מה הוא שווה ...כחלוץ !

אנא ממך גם אתה ואחרים יודעים שבן שושן לא גולר , קיודה מפספס המון הזדמנויות , עידן שריקי כבר מתקרב לגיל פרישה בקרוב - אולי אם יש אפשרות קלושה ביותר לעשות מאמץ בכל עונה חוץ מהתקציב שנקבע להוסיף גם מה שנקרא אקסטרא תוספת איזה שחקן שהרבה אוהדים היו רוצים לראות בנתניה , אין הכוונה בסדר גודל של שחקנים מפורסמים מחו"ל ואפילו שחקנים מהדרג הראשון בישראל כמו זהבי או מאור בוזגלו ...

אלא בסדר גודל של החלוץ הצעיר דודו ביטון , מדובר על השאלה בלבד סך הכל תשלום שכר של עונה אחת , אולי אפילו אם התקציב חרג תמצא עוד איזה ספונסר או משהו שיממן את שכרו ותביא אותו ? זה מה שנקרא הפתעה לאוהדים מן צ'ופר שהמאמן ישמח לקבל ואנחנו האוהדים גם !!!

כשיש שוער טוב בשער ויש הגנה טובה (בלם זר ברמה ) קישור דפנסיבי בין הטובים בארץ ומתוכנן גם קישור קדמי מצויין עם ערן לוי ועוד קשר זר חבל שניפול על חלוץ או חלוצים שלא גולרים אלא משלימים בלבד . אם אפשר אז בבקשה !!! דודו ביטון !!!
חלאס לחפור ....
בא לי להקיא
כדור קטן עושה כייף גדול במקרה שלך זה לא יעזור

Sent from my iPhone using Tapatalk
(11-Jun-2014 23:17)זאב רווח כתב: [ -> ]עד עכשיו הרבה אוהדים בנתניה מתרגשים מהדרך שהתחלת בה , אנחנו בדרך הנכונה !

לפי הפרסומים צפויים לחתום עוד מגן ימני , חלוץ (כנראה בן שושן ) בלם זר וקשר טכני זר או ישראלי .

זה מספיק בהחלט על מנת להיות בחלק העליון של הטבלה אבל לא כמו שרגילים לומר 1-6 אין דבר כזה כי כשאוצרים זאת לא מתכוונים באמת למקום 1 אלא בסיטואציה מסויימת אם היריבותיאבדו ענין מוקדם אפשר גם להגיע למקום שני בליגה !!!
זה יפה זה מספיק בהחלט על מנת להעביר את השנה הראשונה אחרי העליה לליגה .

אבל אני נתקל בהמון תגובות של מלא אוהדים צעירים בגיל קטן יותר מהבנים שלי , האם יש משקל בכלל לאוהדים ורצונותיהם ?

לכן החלטתי לפנות אליך בזו הבקשה !

בטוח שהינך נכנס לקרא את התגובות שאני רושם כאן חחחחח אבל אם אכן תגובה זו תגיע לאזניך הייתי מבקש בשם המון אוהדים צעירים של מכבי נתניה שעשו מאמץ גדול להגיע אל שחקן חלוץ שאין לי מושג בגרוש מה הוא שווה ...כחלוץ !

אנא ממך גם אתה ואחרים יודעים שבן שושן לא גולר , קיודה מפספס המון הזדמנויות , עידן שריקי כבר מתקרב לגיל פרישה בקרוב - אולי אם יש אפשרות קלושה ביותר לעשות מאמץ בכל עונה חוץ מהתקציב שנקבע להוסיף גם מה שנקרא אקסטרא תוספת איזה שחקן שהרבה אוהדים היו רוצים לראות בנתניה , אין הכוונה בסדר גודל של שחקנים מפורסמים מחו"ל ואפילו שחקנים מהדרג הראשון בישראל כמו זהבי או מאור בוזגלו ...

אלא בסדר גודל של החלוץ הצעיר דודו ביטון , מדובר על השאלה בלבד סך הכל תשלום שכר של עונה אחת , אולי אפילו אם התקציב חרג תמצא עוד איזה ספונסר או משהו שיממן את שכרו ותביא אותו ? זה מה שנקרא הפתעה לאוהדים מן צ'ופר שהמאמן ישמח לקבל ואנחנו האוהדים גם !!!

כשיש שוער טוב בשער ויש הגנה טובה (בלם זר ברמה ) קישור דפנסיבי בין הטובים בארץ ומתוכנן גם קישור קדמי מצויין עם ערן לוי ועוד קשר זר חבל שניפול על חלוץ או חלוצים שלא גולרים אלא משלימים בלבד . אם אפשר אז בבקשה !!! דודו ביטון !!!
אם אתה טיפוס רציני,אז ככה לא פונים לבעלים של קבוצה,ישנן דרכים הרבה יותר מקובלות וסבירות כדי שהדברים יגיעו לבעל הבית.עוד משהו,דודו ביטון זו לא סוכריה שאתה קונה לאחד מילדך,זה הרבה יותר יקר ואם אין כסף אז אין כסף.עדיף שלא ישתגע בעונה הראשונה כדי שישאר כח לבאות.דבר אחרון,אם אתה רוצה שבעל הבית יתייחס אליך ברצינות,תציג את עצמך בשמך המקורי ולא כליצן...
4 תגובות של 4 הומואים מה אכפת לכם ?
מי אתם בכלל שיתייחסו לזירזורים שלכם כל יום עם אותו בכי למה שחררו את פינאס ?? הבנו מזמן שלא בא לכם טוב הבעלים ולכן הביקורת הקטלנית אבל התוצאות מוכיחות אחרת !!!

זיו פלם הכדור היחידי שאני מוכן לקחת זה ויאגרה כשתראה לי את אחותך יא משרמת !!! אם מה שאני כותב לא בא לך בטוב אל תקרא יא זבל .

אלי שגב אל תקשיב למפגרים האלו אלו אוהדי אינטרנט אוהדי מקלדת

מה שרושמים לך האוהדים הצעירים זה העתיד של מכבי נתניה , הם בעלי המנויים לעתיד , אותם צריך לטפח ולקרב לא את הבכיינים המקצועיים !!!
לא הוא יקשיב לך ..
מי אתה שתחליט אם הבעלים בא לנו טוב או רע ?
מי אתה שתקבע למי מישהו נמשך ?
לברבר זה קל - אתה מוציא את הכסף ? שגב שגב בבקשה באמשך רק את דודו ביטון נו שגב .. האוהדים רוצים .. תגיד לי אתה תינוק מגודל ?
הכי אהבתי תמצאו איזה ספונסר או משהו .. הכי טוב תמכרו לימונדה או תעשו יום התרמה ..
דודו ביטון לא בתקציב. מה לעשות. זה מה יש ואם זה ננצח. ואם דודו ביטון היה כזה רגיש היה מוותר על איזה 50 אלף יורו ובא לנתניה..
לפי התגובות שלך רואים שאלי שגב לא בא לך בטוב יוסי מזרחי לא בא לך בטוב
לפי התגובות שלך רואים שאתה סובל מדיכאון גם כשהקבוצה עולה ליגה
אתה בן אדם פסימי וחושב שאתה צודק אבל אתה לא מבין בכדורגל

אל תדאג לי לא הצטרפתי סתם לפורום כאן יש לי מטרה ויש מי שמקשיב אני לא שייך לחבורת המשועממים כאן לי יש מטרות ספציפיות וכמו שאמרתי יש מי שקורא ויש מי שמעביר מה שצריך

אתה יכול לצחוק על הסגנון ולשייך אותי לאיזו קטגוריה שתבחר אבל יש לך עוד הרבה שיעורי בית לעשות על מנת להבין את השאיפות שלי מהקבוצה , אתה בן אדם דיכאוני גם כשניקח אליפות תבכה ששחררו את פינאס
אפשר לחשוב שאתה יודע מאיזו סיבה שחררו את פינאס למה שלא תאיר את עינינו ? לא ידעתי שאתה זה שערב על הצ'קים של אלי שגב ! כמו שאמרתי בתגובה אחרת אתה 0 ומחזיק מעצמך ביג שיט !!!
תקשיב אני בנאדם דיכאוני ואתה דוחף אותי לצעדים נואשים ... אתה חושב שאתה יכול להיות אחראי לתוצאות?
תקשיב אני לא מבין בכדורגל. אין לי מושג , אבל אני יודע לזהות גאון ואני שמח שאתה מאיר את עינינו ובאת לנו משמיים!
חוץ מזה באמת מתוק - אף אחד לא מקשיב לך. ואם אתה מאמין שכן אז המאניה היא הקוטב של הדיפרסיה. הידעת ? קוראים לזה בי פולאר. היה לגבריאל בלחסן המסכן .. בסוף הכדורים הרגו אותו.
אבל אברם גרנט מאמן גדול. לדעתי אם לשגב יש ביצים הוא מחר מפטר את יוסי ושם על שולחנו של אברם הצעה שהוא לא יכול לסרב לה!
מה אתה אומר ?? כי הוא בטוח יביא את ביטון גם אם יצטרך להביא כסף מהבית ולמכור את צופית!
מה אתם עונים לו???? אם הוא אומר שאני בוכה כל היום על שחרור טופי,כנראה שאפילו כדור לא יעזור לו...
אני אומר לכם,זה נחום של שנה שעברה והוא מדבר בכמה קולות,פעם מתנסח כמו ילד בגן ופעם כאדם ״בוגר״.אל תתיחסו והתופעה תעבור עוד לא הרבה זמן...
עמודים: 1 2
Reference URL's